Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után mennyi vérzéset...

Missed ab után mennyi vérzésetek volt és meddig?

Figyelt kérdés

Csütörtökön műtöttek. Akkor a dokik konkrétan semmit nem mondtak, mire számíthatok.

Neten olvasgattam, hogy átlagban olyan 2 hétig tart a vérzés. Anyukámnak 3 vetélése volt, ő azt mondta 1-2napig vérzett csak mindegyik után.


Csütörtökön pecsételtem, pénteken szombaton semmi nem volt. Vasárnap már erősebb vérzés, ma meg nagyon brutál. Ma egy igen erős mensi vérzése elég fájdalmas görcsökkel párosítva.


Mindenhol azt olvasom, hogy az első 1-3nap a bő vérzés, utána csillapodik. Nekem pont fordítva.


A kórházba semmi szín alatt nem mennék vissza, magándokihoz 4hetes kontrollra megyek. A magándoki annyig mondott telefonban, amíg nincs láz és iszonyú vérzés, addig ne aggódjak, ennyi.


Ki mennyit és meddig vérzett?! Most nagyon kétségbe vagyok esve. Főleg, hogy senki nem mondott semmit, mire számítsak :(


2020. nov. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta, lehet gyengébb és erősebb vérzés váltakozva, de nem volt csak kb mint egy durvább menzesz 2-3 napig
2020. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Nekem a kórházban azt mondták, hogy 2 hétig kb menstruáció mennyiségű vér lesz. Ha ömlik a vér, vagy láz lesz akkor kórházba kell menni. Nekem ehhez képest elég volt a tisztasági, és inkább barnáztam. Viszont nagy darabok jöttek ki folyamatosan. Jobbulást!
2020. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem október 16.án műtöttek. Csak a műtét napján véreztem, mint mensikor. Utána 1 hétig barnáztam.

Sajnálom ami veletek történt :(

2020. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a pipa :)
2020. nov. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!