Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után alvadt vér?

Missed ab után alvadt vér?

Figyelt kérdés

Csütörtökön műtöttek, 5hetesen elhalt a magzatom. 9hetes lettem volna.

Orvost nem is láttam (mikor elaltattak utána jött be, és már egy másik szobában ébredtem).

Haza egy ápolónő engedett, aki kb hozzámvágta a zárójelentést és ennyi. Meg annyit tett hozzá, hogy brutál vérzés vagy láz esetén menjek vissza, azon kívül felesleges mert nem fogadnak.

Magyarán tájékoztatást senkitől nem kaptam.

Az első nap nem véreztem. Másodikon picit. Azóta kb erős mensi a mennyiség. Ezzel nincs is baj. De úgy görcsölök, tegnap is meg ma is 2-2fájdalomcsillapítónál tartok.

Ma már alvadtvér darabkák is potyognak belőlem, eddig kb 5 borsó nagyságú, 1 meg jóval nagyobb.

Neten egyik helyen azt olvasom normális, masikon, hogy nem.

Hívtam az ambulanciát, ott ismét csak annyit mondtak, nagyon erős vérzés, vagy láz, azon kívül nem fogadnak.


Valaki segítsen 🙏


2020. nov. 3. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Normális, nekem is ilyen volt szeptemberben. Jobbulást!
2020. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Akkor megnyugodtam.

2020. nov. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!