Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után egyből menstruá...

Missed ab után egyből menstruáció?

Figyelt kérdés
Hétfőn műtőttek, aznap véreztem masnap már csak pecsetelő. Ma elkeudett normálisan vérezni mint egy menszi. Nagyon fáj a derekam, mint egy menstruációkor. Elképzelhető, hogy ez az?
2020. nov. 4. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát érdemes felhívni illetve felkeresni az orvosodat, de minél előbb, mondjuk ma esetleg ha már késő, holnap reggel. Ez nem hinném, hogy menstruáció lenne. 4-6 héttel a vetélés/műtét után kell megjönnie, de még a 8 hét is belefér ilyenkor. Nekem mondjuk nem volt meg a 4 hét, kb 3,5. Viszont a te eseteben ez túl korai. Lehetséges, hogy bent maradt valami. Sajnos előfordul, úgy hallottam és akkor kell egy második beavatkozás.
2020. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!