Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A nem vart napjan vagyok. Nem...

A nem vart napjan vagyok. Nem jott meg, de homezot pisiltem. Missed abom volt augusztusban. Eddig mindig napra pontosan jott. Kozepidoben fura huzo fajdalmam volt jobb oldalon (eddig ilyen nem volt). Most ez mi lehet?

Figyelt kérdés

A missed ab utan minimalis pajzsmirigy alulmukodessel kezeltek. Az endokrinologus azt mondta, csak a pajzsmirigy nem lehet oka a vetelesnek. Azota gyogyszert szedek. Nem kellett varnunk a probalkozassal.

Aggaszt ez a fajdalom. Eloszor azt hittem felfazhattam, de pisirohamok nem voltak, se ver vagy egyeb.



2020. nov. 16. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2020. nov. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem a peteérést érezhetted. Ha 1-2 napon belül nem jön meg akkor tesztelj
2020. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!