Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi van ha mégsem lehet gyermek...

Mi van ha mégsem lehet gyermekem, ezért vetéltem el kétszer?

Figyelt kérdés

Már van időpontunk az orvoshoz, de ez a várakozás sajnos sok időt ad a gondolkodásra... Eddig erre nem is nagyon gondoltam, de nemrég olvastam, hogy az esély egy második vetélésre mindössze 1-2%, ami nagyon csekély... Tudom, meg kell várni az eredményeket, de megijeszt ez az 1-2%. 😔


Volt valaki (sajnos) hasonló cipőben? Szerintetek meddig tart majd a kivizsgálás? Hosszú hetek, akár hónapok? Időpontot sem hamar kaptam. Nem Magyarországon élek amúgy. Viszont most a vírus miatt mindenhol "áll a bál". Eddig annyira nem aggódtam, de most már gyakrabban észbe jut a dolog és vannak félelmeim.



2020. nov. 17. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia, 10. :) Akkor nem sokat vártál, hogy újból teherbe ess, igaz? Nekem most volt az első vetélésem... :( Boldog babavárást kívánok! :)
2020. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én vagyok a 10-es. Első alkalommal műtöttek, akkor kivártuk a 3 hónapot. Második spontán volt, akkor nem vártunk.
2020. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat, segítséget. 🤗❤️


Nem sokat gondolok rá, vagyis próbálok nem sokat gondolni erre. Egy hét múlva megyünk az orvoshoz. Ha gond lesz (remélem nem), ráérek majd akkor aggódni stb. Nagyon jó lenne, ha nem tartana sokáig ez a egész, mármint a kivizsgálás időszaka.


#9 Sok sikert kívánok nektek, remélem nagyon hamarosan végre összejön gyermekáldás. 😊 #10-es válaszoló, örülök nagyon, hogy összejött, vigyázz magadra. 🎂

2020. dec. 1. 20:17
 14/15 A kérdező kommentje:
-🎂 +😊
2020. dec. 1. 20:18
 15/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: köszi😊 Neked is sok sikert kívánok. Ha kiderül valami az akár jó is lehet. Mert ha kezelik (elég sokmindent lehet kezelni) lehet az hozza meg a sikert. Meg ha tudod mi volt a baj, akkor legalább tudod az okát, nem ez a bizonytalanság, hogy miért nem sikerül.
2020. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!