Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez méhen kívüli terhesség...

Ez méhen kívüli terhesség lehet? Ha valami más mit gondoltok mi? Nagyon aggódom. Már sokszor vetéltem és 2 méhen kívüli is volt

Figyelt kérdés

Ovu teszteltem és éreztem is az ovut. Rá 11 napra mintha mintha extra halvány pozi lett volna. Következő nap elkezdtem vérezni. Ez a ciklusom 28.napja.Gondoltam megjött. Ezen a napom negatív volt a terhes teszt. 2 napig iszonyú fájdalmaim voltak. Aludni sem tudtam. Ilyen soha nem volt. Nagyon fájt a derekam és a hasam. Alig volt pici vér. A 3.nap kezdett beindulni. Nagyon véreztem. Kettő napig tampon és betét is kellet. Ez 2 napig tartott. Ez a ciklus 5.napja ha jól gondolom. Másnap már alig volt meg

Gondoltam elmúlt. Ma vagyok a 8.nap. És tegnap és ma WC használat után barnás nyálkás valami van. Nem olyan mint amikor elmúlt a vérzés. Attól azért több. Ne haragudjatok tudom undorító. Illetve tegnap óta újra mensi szerű fájdalmam van. Leszakad a derekam. Ma gyógyszer is kellet úgy fáj a hasam és a derekam.

Mit gondoltok mi lehet ez?


2021. jan. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Passz, de nem normális. Miért nem mész orvoshoz? Azt ne mondd, hogy időpontot kell kérni, mert bármelyik ügyeletre vagy sürgősségire bemész akkor meg kellene, hogy nézzenek ilyen panaszokkal.
2021. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Egyesült Királyságban vagyok. 😐 Egyszerűen nem foglalkoznak velem mert napi 1600 ember hal meg kovidban. Teljesen összeomlott a rendszer. Karantén van és ha haldoklom akkor leszarnak.
2021. jan. 14. 14:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy ha haldokolnék akkor talán nem szarnak csak le. Talán.
2021. jan. 14. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért egy lényeges infó, hogy külföldön vagy...így nem tudok érdemben tanácsot adni. De borzasztó, hogy mennyire figyelmen kívül hagyják a nem covid eredetű problémákat...mintha csak az létezne. Itthon is ugyanez megy.
2021. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyszerűen elkeserítő

Ezért is költözünk haza... Ha simán terhes az ember sem néz rád senki...12 hétig. Volt egy missed abom is nemrég. Már akkor kovid volt... Hiába mondtam amit gondoltam.. Nem nem nincs időpont, bezárták az osztályt... Nincs éber bla bla.. Végül magán uh-n kiderült 9 hetesen hogy nincs szívhang. Nem írom le az egész sztorit de 2 próbálkozás 6 hét vérzés után a 16.terhes hétben sikerült kitisztítani...

2021. jan. 14. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha negatív a teszt, akkor nem vgy terhes. Se méhen belül, se méhen kívül.
2021. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!