Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek spontán vetélés volt...

Akinek spontán vetélés volt hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

19. Voltam dokinál 5mm üres petezsák. 29. Re hívott vissza 8mm üres petezsák. Azt mondta az orvos hogy sajnos nincs baba várjunk még február 9. Ig hátra beidul magától.

Tegnap éppen volt valami barna a WC nem pisilés utan. Ma a betéten egy csík nem sok papíron is volt.szerintetek ez már az lehet? Nagyon nem szeretnék műtétet. 😔😔



2021. febr. 7. 13:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap bőgtem a szörnyű hír után, mivel nálam elhalt a baba. 13 hetesen tudtam meg.

Este 7 körül kezdtem érezni gyenge mensis görcsöket. Apa letette a gyerkőcöket aludni, és megkértem nézzünk meg egy filmet, mert nem fogok tudni aludni. Egyre sűrűsödtek, majd fél 1kor éreztem egy pukkanást. Kirohantam a wcre. Jött egy nagyobb görcs, és távozott az én pici babám :(

Utána rengeteg vér. Itt hívtuk a mentőt.

2021. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen reggel pár cseop friss vér volt amikor pisiltem, majd erősödött. Mire beértem a jánosba, kb 10 óra körül, mensis vér jött, ott a wc n egy kis golyó kipottyant, mikor a doki behívott már nem látott semmit, de elküldött műtétre, hogy nehogy bent maradjon valami. Szerintem feleslegesen, de hát ez volt az első.
2021. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyre erosodo mensiszeru gorcsok jottek es egyre erosodo verzes. A 2.nal ez hasmenessel is parosult. Aztan 2-3 napig gyengebb verzes mint mikor mulik a mensi. Mire mentem dokihoz mondta h teljesen kiurult.
2021. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem görcsök nincsenek. De egyre erősebb a barnátas de szombat óta ez nem nagy változás. Holnap megyek dokihoz. Remélem nem kell műteni. Nagyon félek tőle. 😔
2021. febr. 8. 09:51
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, először pici folt volt a wc papíron. Ez többször megismétlődött. Majd enyhe menstruációs görcsök jöttek, a vérzés kevés, enyhe volt, úgy értem enyhébb mint általában menstruációkor. Ez volt olyan 2-3 napig, aztán beindultak a dolgok, erősebb görcsök, erősebb vérzés. Abnormális vérzés - 1 óra alatt - 1 betét. Erős görcseim voltak, pár napig napi szinten, de nem egész nap. Az éjszaka okés volt, de amint kikeltem az ágyból és lejöttem a lépcsőn, már be is indultak a görcsök. Valami hihetetlen volt. Minden nap olyan 2-3 órát görcsöltem intenzíven, aztán átment rajtam. Aztán jobb lett, de még véreztem. Egy nap kijött egy darabka valami és utána minden jó lett, vége lett. Addig véreztem, míg a méhek ki nem préselt mindent, ami már nem oda való. Nagyon okos a testünk. Sajnos a dolgok nem mindig hagynak időt a testnek, pedig egy egyszerű menstruáció is napi kérdése.
2021. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

*Sajnos az dokik (aut. korrektor)


U.i. 2-3 nap volt a pecsételés, az kimaradt.

2021. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Holnap két hete, hogy 6 hetesen spontán vetélésem volt erős, darabos vérzéssel és erős görcsökkel. Először csak halvány barnázással kezdődött, egyből dokihoz mentem, aki adott Utrogestant és haza küldött, hogy minden rendben. Aznap este felerősödött a vérzés. Rá két napra, mikor UH-ra mentem már nem látott semmit. Hol jobban, hol kevésbé véreztem, majd szépen lassan elmúlt, úgy másfél hét után. Azt mondta a doki, hogy szépen kitisztultam. Most már fizikálisan jól vagyok, csak lelkileg nagyon nehéz még. A héten megyek újra UH-ra, hogy megnézzék, rendben vagyok-e. Mi lett veled, beindult magától? Csak nem kell műteni....Kitartást kívánok neked!
2021. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Szia! Már 1,5 hete barnazgatok hol jobban hol kevésbé. Görcsök ugy nincsenek nagyon enyhén néha. Ma megyek orvoshoz. Remélem mond valamit mert már megőritt ez a várakozás.

2 hete lassan tapenzen vagyok mert már annyira streeezelek hogy jobb oldalt fáj a bordám. Pedig nem szoktam ennyire rágörcsölni a dolgokra.

De mar 3 x mondta hogy üres utoljára már barnáztam mikor látott. Mára persze erősebb de még midig nem menzesz szerű. 😒

BOCSI HA HOSSZÚ LETT

2021. febr. 16. 07:09
 9/27 anonim válasza:
Remélem, hogy nem kell műteni. Szívből együtt érzek veled. Majd írj, hogy mi volt a dokinál! Erősnek kell lenned, ez most egy mélypont, de ez után csak jobb jöhet....
2021. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam dokinál. Megnézte már elindult kifele a petezsák. Kaptam méhösszehuzó cseppet és mondta a doki legyek türelemmel. Jobb ha magától indul el mint hogy műteni keljen. Csak furcsállom ezt a hosszú várakozás mert január29. Mondta hogy üres. Február 9. Voltam még nála akkor is üres volt. Ilyen sokáig ott van nem lesz gondom belőle 🤔. Annak örülök h ennyire ellenzi a műtétet,csak félek.
2021. febr. 16. 16:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!