Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet baj vagy csak en aggodom...

Lehet baj vagy csak en aggodom tul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


December vegen volt egy missed ab mutetem. Januar vegen jott meg ugy, ahogy a rendes menzeszem szokott. Mar boven tul voltam a kontrollon igy a ferjemmel egyutt voltunk. Nem vedekeztunk, mert senki nem mondott konkretumot mennyi idot kell varni.

Nem felek az ujabb terhessegtol, csak szeretnem ha a baba megmaradna.

A lenyeg, hogy elmeletileg tegnap volt peteéresem. Ma pedig reggel ota faj a hasam egesznap. Puffadok es szur a hasam alja.

Lehet valami gond?

Mar mehenkivuli terhessegeknel is olvasgattam de nem akarom magam ilyenekkel ijesztgetni.. meg be sem agyazodhatott..


Vagy ez teljesen normalis?



2021. febr. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap volt peteeresed, semmi esetre sem lehet semmilyen terhességi tünete! Se egészséges terhesség, se méhen kívüli ek tünete ilyenkor nem lesz!

Ha ezt érzed, akkor esetleg ma van ovulációd és azt érzed.


Drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön teherbe esni és ez úttal egészséges legyen a terhesség!

2021. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En is ezzel nyugtatom magam, hogy csak ovu.

Koszonom szepen!:) honap vegen talan kiderul🥰

2021. febr. 10. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az első 1-2 hónap nem biztos, hogy olyan mint előtte. Engedd el, jönni fog ha már nem görcsölsz rá.

Nekem augusztusban volt missed abom, kontroll után zöld utat kaptunk. Az elso két hónapban nem sikerült, pedig mindent bevetettem. A harmadikban keset, de negativok voltak a tesztjeim, azt mondta mostmár nem érdekel és a nem várt után 2 héttel(!) lett egy nagyon halvány pozitív. Azóta a 17 héten járok egy kiscsajjal.


Sok sikert!

2021. febr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A babara nem gorcsolok ra, ugy vagyok vele, hogy jon, ha jonnie kell. Csak meg az eletben nem szurt a hasam.. es megijedtem.


Neked pedig gratulalok!:) Sok egeszseget kivanok!

2021. febr. 11. 07:27
 5/9 A kérdező kommentje:
3 ember normalisan tud valaszolni, te meg idiota bunko modon valaszolsz. Ha nem megy normalisan inkabb ne irjal semmit.
2021. febr. 11. 08:21
 6/9 A kérdező kommentje:
2*
2021. febr. 11. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ekkora hülyeség esetén nem kell senkit babusgatni, attól nem nyílik ki a szemed. Ha egyáltalán.
2021. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, de ez a kérdés tényleg baromság, az első kettő válaszadó nagyon kedves volt. Terhességnek nincs tünete az elmaradt menstruácioig, a te esetedben meg terhesség sem lehet, mivel még be sem ágyazódott.
2021. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Senkit nem kell itt babusgatni 😀 szimplan normalisan valaszolni.

2021. febr. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!