Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5.-6.héten vetélés mitől lehet?

5.-6.héten vetélés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Úgy értem a beágyazódás sikerül de nem fejlődik tovább vagy a beágyazodásnál lenne probléma?

Az 1. vetélésemnél volt embrio 3mm szívhang nélkül,a 2.vetélésnél csak szikhólyagig jutott.


Az orvos szerint a trombózis probléma kizárva.


AMH,prolaktin,ana-ena és pajzsmirigy rendben.


Történt valakinél hasonló és kiderült,hogy mi okozta?


2021. febr. 14. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A vetélések oka általában nem derül ki
2021. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is annyit mondott a doki, hogy 1001 oka lehet, ami sosem derül ki.

Beteg lenne, nem volt jó a beágyazódás, rosszul termekenyítődött meg a petesejt, kromoszóma rendellenesség... bármi... erre nem tudnak magyarázatot adni

2021. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban nimcs magyarázat,de általában valami betegsége lett volna
2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármitől. Fertőzés, kromoszómahiba, IR, akármi. Ez sajnos nem derül ki az esetek óriási többségében.
2021. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok így 3mm nincs szívhang 8.hétben. Inkább így mint, hogy fejlődik minden szupi és a genetikai vérből derül ki a baj,szeptemberben így jártam 14.héten vetettem el.
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!