Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy vetélés mennyire fájdalmas...

Egy vetélés mennyire fájdalmas? Pl a szüléshez viszonyítva?

Figyelt kérdés
Szültem már, de vetélésem még nem volt. Akinek volt, mindenki azt mondja, nagyon-nagyon fájdalmas, de akivel beszélgettem erről, az még nem szült, így ő nem tudott viszonyítani.
2021. febr. 14. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából nem is fájt.... csak végeztem, erősebben mint mensikor. Ez okozott görcsöt, de a mensinél ez sem volt fájdalmasabb. Nekem műszeres befejezés volt.

A szülési fájdalmakhoz képest ezek semmik voltak. De lehet másnál másképp zajlik le...

2021. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem extra erős menstruàciòs görcs szintű volt. 11. hèten vetèletem el.
2021. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm szerint nem volt túl fájdalmas. De ilyen hasonlítási alapja neki sincs, mert az első babaja császáros volt. Mindenestre az jobban fájt neki. Gondolom ez is egyén függő lehet.
2021. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb menstruációs görcs volt nekem. De kibírható volt.
2021. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepes mensi görcs az után mikor kipottyant egy golyószerű valami, 7 hétben voltam szerintem egybe jött ki minden,addig nem is fájt csak véreztem.
2021. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen másképp és máshol fájt a vetélés. Erőteljes görcsös fájdalmat éreztem az alhasamban. Akkor azt gondoltam ilyesmi lehet a szülés is. Ezzel ellentétben vajúdáskor nekem hátul a keresztcsontomnál fájt de valami rettenet módon, össze se lehet hasonlítani.
2021. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmi elojele nem volt. Egyszer csak azt ereztem, hogy valami folyik. Elmentem wc-re es lattam, hogy ver. Egy percre megallt korulottem a vilag. El se tudtam hinni hogy ez pont velem tortenik..es miert.

Bementunk a nőgyogyaszati osztalyra a vedoni tanacsara. Azt mondta vagy hematoma vagy veteles.

1,5 orat vartam egyedul (a ferjem nem johetett be velem a covid miatt)

Ez alatt az ido alatt sirtam, aztan azzal nyugtattam magam, hogy semmi baj minden rendben lesz. Ez valtakozott.

Az orvos vegul kozolte hogy a magzatnak nincs szivhangja, 9 hetesen megallt a fejlodesben.

Sose kivanom senkinek hogy ezt a mondatot hallja. Mintha gyomorszajon rugnanak vagy meg rosszabb.

Masnap kellett vissza mennem mutetre.

Hajnal 4-kor arra keltem, hogy brutal gorcsol a hasam. Aztan egyszer csak a semmibol kizudult belolem a veres magzatviz. Innen kovetkezett az a vermennyiseg amit meg eletemben nem lattam. Darabkas is volt kozte.. reggel 4-tol 6-ig a zuhany alatt alltam. (7-re kellett a korhazba erni)

A legnagyobb legvastagabb betet is 2 percig birta.. a vegen mar zsibbadt a labam, szedultem, kiszaradtam annyi vert vesztettem.

Mire elindultunk mar azt se tudtam szinte hol vagyok.

Delben kezdtek a mutetet.

Utana mar jobb volt. Nem vereztem annyira.

Nem az a fajdalmas mikozben elvetelsz hanem a lelki resze.

Vagy egy babara, varod hogy a karodban tarthasd aztan tortenik egy ilyen...

2021. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon sajnálom, hogy ezt kellett átélnetek :( Együtt érzek :(

2021. febr. 15. 07:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam fájt, iszonyú mensi görccsel. Felállni alig tudtam kb 1 napig. Aztán kipottyant belőlem egy jo nagy darab valami, utána már nem fájt semmi, caak véreztem.
2021. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szüléshez képest nekem szinte semmi (7,5 és 5 hetes). Görcsölgetés, meg inkább ilyen "nagyWC-zni kell, de vissza kell tartani". Elsőnél kaptam Ergam cseppet (méhösszehúzó), az erősítette a görcsöket.
2021. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!