Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meddig tart a görcsös szakasz?

Meddig tart a görcsös szakasz?

Figyelt kérdés

Shiasztok!

Ma beindult elég rendesen ez a vetélés. 2 kor annyira gorcsoltem hogy majdnem megőrültem!!

Vettem be fájdalom csillapító meg beleültem jo,meleg vízbe de igy is 1 órán keresztül szenvedtem.

Szerintetek lesz még ilyen görcsök? Kinek meddig tartott ez a szenvedős görcsös szakasz??



2021. febr. 17. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2021. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10 hetes lennék. De 9mm üres petezsákom volt és doki mondta hogy magától be fog indulni.
2021. febr. 17. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6mm-es petezsákkal pár perc volt a nagyon durva fájdalom. Ebből kiindulva hamarosan vége kell hogy legyen.

Ugye nem egyedül vagy? Van veled valaki aki adott esetben mentőt tud hívni?

2021. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem csak egy ilyen erős fájdalom volt, aztán pár órát görcsölgetett, aztán éreztem kicsusszanni. Aztán már nem fájt, de véreztem két hetet, és a következő menstruációm négynapos barnázással indult.
2021. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jött ki belőlem jó nagy véres cucc. hat mikor elkezdődött egyedül voltam aztan riadóztattam testvérem meg jött anyós is. Anyós maradt itt kislanyom elvitték a sogornőmék magukhoz ha esetleg ejjel mentő kellene.
2021. febr. 17. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg kijön minden magától. Ha van veled valaki az jó!

Ha kijönnek a darabok, utána elvileg egykettőre meg kell szűnnie a görcsöknek.

2021. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen olyan durva görcseim voltak meg elöntött a vér, hogy be kellett vinni a kórházba mert nem hagyott alább a vérzes
2021. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most olyan megkönybbülés van rajtam. Görcsök jelenleg nincsenek remélem már nem is lesz.

Dokitól kaptam méh osszehúzó cseppet ma kezdtem szedni. De ezt nem hittem volna hogy ennyire durva lesz. Azt meddig kell szedni ? Mert azt nem mondta csak h 3x20 csepp

2021. febr. 17. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem amíg vérezgetsz.

Uh-ra igyis ugyis el kell majd menned, hogy nem e maradt benn akar egy kis resz is

2021. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!