Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés előtt volt valami,...

Vetélés előtt volt valami, amiből sejtettétek, hogy valami nem oké? Volt bármi előjele?

Figyelt kérdés
És itt most nem feltétlenül a vérzésre, barnázásra gondolok, hanem bármi egyébre. Amire akár csak utólag visszagondolva sejtitek, hogy előjel volt
2021. febr. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A teszt a mensi késés után lassan erősödött. Az Xepil kB a késés 5-6. napján volt közepes erősségű.


Emiatt már az elején volt egy rossz előérzetem. Sajnos 6. héten üres petezsak miatt el is ment.


De ez én vagyok. Valakinek kB 1 hét késés után lesz egyáltalán pozitív... Aztán mégis egészséges terhessége van.

2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán hülyén hangzik de nekem a clearblue digitális teszt "jelezte". Szerettem volna egy fotóhoz felhasználni. 6 hetes terhes voltam amikor még csak 2-3 hetet jelzett furcsának találtam, hiszen addigra a fogantatástól is eltelt legalább 3 hét de inkább 4. Nőgyógyásznál szívhang még nem volt. Vártam 1 hetet, újra csináltam kíváncsiságból de továbbra is ezt jelezte. Rá másnapra kezdtem barnázni, missed ab lett a vége. Valószínűleg már akkor is alacsonyabb volt a hcg szintem.
2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alig voltak terhességi tüneteim, meg a teszt is halvány lett egy kicsit. Üres petezsák volt, végül magától elment.

De. Legközelebb megint alig voltak tüneteim, és a teszt se volt sokkal erősebb, aztán mégis jó erős szívhangja volt a babának.

Szóval én nem hiszem, hogy a vérzésen kívül bármi más egyértelmű jele lenne a vetélésnek, és még az se egyértelmű, hiszen lehet más okból is.

2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 terhességem volt. Mind a 4 teljesen azonos korai tünetekkel: has szúrkálás, levertség, álmosság, émelygés.

Az első kettő terhességem sajnos a 6.hétben elhalt. A 3.-ból született a kislányom, másfél éves.

Most vagyok ismét várandós, 10 hetes, minden rendben van.


Semmi előjel nem volt az első kettőnél, csak az UH-on derült ki. Nem is indult be a szívműködés egyik babánál sem.

2021. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A teszt után görcsölgettem, szurkált a hasam.

Emlékeztem h a lányomnál is volt ilyen, csak az erősségére nem.

7 hétesen vetéltem el.

A következő terhességnel szintén voltak görcsök szurkálás, de sokkal enyhébbek (persze én mindig összerezzentem h baj van)

Probléma mentes terhesség volt

2021. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi, de tènyleg semmi. Max annyi, hogy amikor nehezebbet emeltem szùrt a hasam minimàlisan. De az az egèszsèges terhessègemnèl is volt.
2021. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag semmi, inkább lelkileg, valahogy nem tudtam beleélni magam a terhességbe.
2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelzett a testem, de sajnos nem ismertem fel a jeleket

1. Mindig 37,4korul volt a hőm ami fura volt

2. Rázott a hideg szinte mindig, pedig nem vagyok fazos típus

3. A szám belsejébe ilyen kis apró seb jött ki

4. A vizeletem erős színű volt, narancssárga szinte. És Szuros szagu

3het 5napot küzdött érte a szervezetem, majd egy reggel arra keltem verzek. Elénk színű volt onnan tudtam ez baj. Hajnalban is voltam fent, mert nagyon enyhe gorcsot éreztem, de én annak tudtam be hogy biztos csak nyúlik a mehszalag. Hat nem.. Az első terhességem teljesen normális volt, mint ami a nagykönyvben meg van irva..

Most kicsi pihi, és reméljük hogy Kis Életke elveszítese után jön majd a kistestver🙏🏻 ( Kis Életkének neveztem el az elhalt embriót, 8hetesen látott a doki volt szivhang minden oke volt, 8het 4naposan hagyott itt)

2021. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!