Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után teherbeesés? A...

Missed ab után teherbeesés? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos december elején elvesztettünk egy babát a 13 héten megállt a pici szíve :(

Szükség volt befejező műtétre is. A műtét után 6 héttel meg is jött előtte volt peteérés is (csak kívàncsiságból néztem, nem próbálkoztunk még, mert mondták hogy 1 ciklust várjunk meg).

Most megint volt február 19én pozitív ovu tesztem, aminek azért örülök nagyon mert a terhesség előtt gyógyszerrel (metformin) volt rendszeres a ciklusom.

A kérdésem:

Volt valaki így, hogy első baba nehezen jött össze (2 év) de a missed ab után magától úgy látszik helyreállt a ciklusom, fordítva már olvastam ezt itt, de ilyen jellegű kérdést nem találtam..

Mikor sikerült a baba?

Úgy gondolom elengedtük ezt az egészet ami velünk történt, de igazából úgy érzem ha megint sikerülne a baba, akkor ő tudná csak feledtettni a történteket.

Nem görcsölünk rá, így meg pláne nem, hogy van peteérés, ez fék siker! Csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy esetleg volt-e valaki így?

Ja amúgy babatervezés előtt egy évben kb 2x jött meg, hiába mentem dokikhoz, letojtak kb, felírták a fogamzàsgátlót, igaz azzal rendszeres lett a ciklus, de csak elfedtük vele a problémát, ami akkor jött elő mikor abbahagytam és szerettünk volna már babát.



2021. febr. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem rendben volt minden, de 1-1.5 év alatt jött össze a baba, aki sajnos 7.héten elment. A fiam rá 2 hónapra fogant minden rendben volt utána.
2021. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességre 9 hónapot kellett várni és 8 hetesen elment. Utána 7 hónapra jött össze a következő, most vele vagyok 5 hetes... Hát eléggé parázom de remélem minden oké lesz
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Minden rendben lesz meglátod! :) 🤞

2021. febr. 23. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azóta esetleg összejött a baba? Nekem is most volt missed április 14-én...egy kis remény jó lenne
2021. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos még nem, de járok dokihoz, most volt egy szép nagy tüsző most 6.ára nem várom, van 1-2 tünet de az akár lehet Pms tünet is, majd kiderül.

Előbb nem szokásom tesztelgetni, nem idegesítem feleslegesen magam, majd ha késik.


Elhiszem, hogy keresed a reményt, én is annyit olvasgatt itt, meg másholis, hidd el sikerülni fog, ha egyszer sikerült akkor legközelebb is fog csak kell egy kis idő a szervezetnek, én is türelmetlen voltam, 1 hónap után már próbálkozhattunk, tudom hogy nehéz, de fel a fejjel.

Anyum mondta: "Leszel te még boldog anyuka! “ :)

2021. máj. 2. 20:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy nagyon sajnálom, hogy ezt neked is át kellett élni, de hidd el idővel könnyebb lesz meglátod!


Nekünk kiderült, hogy mi volt a baj, legközelebb gyógyszert kell szednem és reméljük minden oké lesz.


Meg megmondom őszintén meg is könnyebbültem, hogy lehet kezelni és nem úgy vállalunk megint babát, hogy rettegünk. Tudom hogy máshol is lehet baj, de nagyon bízunk benne, hogy nem lesz és legalább ezt tudják kezelni.

2021. máj. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!