Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés esetén azonnal orvosho...

Vetélés esetén azonnal orvoshoz kell menni vagy csak miután elmúlt a vérzés?

Figyelt kérdés

Görcsökkel kezdődött, barna darabos folyás, majd vérzés kísérte.

Fáj nyilván, de bírható, erősebb menzesznek érzem.

El kell mennem orvoshoz amíg vérzek vagy elég utána hogy minden kiürült/e?


8 hetes, de 6 után megállt a fejlődésben, nem volt szívhang.

Akkor azt mondták valószínű el fogok vetélni, kontrollra menjek majd vissza.


Otthon mit csináljak, hogy segítsek magamon?


2021. febr. 24. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Én elmennék az orvoshoz. A barátnőmnek sem indult meg magától. Három hét után kellett visszamennie. Egy másik doki vizsgálta. Azonnal műtötték.
2021. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Forró fürdő segít a fájdalmakon, meg valószínű felgyorsítja a folyamatot. Viszont ha több napig nagyon erős fájdalmaid vannak, akkor menj el orvoshoz. Ennek egy, esetleg két nap alatt le kellene zajlania.
2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Tegnap elindult ahogy irtam is, darabokban

Este a meleg zuhany es furdo segitett, azota is tart még, de mar annyi fajdalom nincs talan

2021. febr. 24. 11:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor átvészeled. Semmi probléma nem lesz. De ha lezajlik, egy vizsgálat nem árt.
2021. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagy fájással távozott minden, utána már csak véreztem, nem fájt egyáltalán. Így mentem orvoshoz, egyre gyengülő, de azért még rendes vérzéssel, és meg tudta nézni így is hogy kiürült-e szépen minden aminek kell.
2021. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Kövi hétre tervezek egy vizsgálatot, akkor már biztos látja az orvos hogy tisztult-e

2021. febr. 24. 11:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs extra sok vèr vagy fàjdalom (nehèz eldönteni mondjik) elèg csak utàna, hogy rendesen kitisztult-e a mèhed.
2021. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Ma már kicsit jobb, úgy fáj mint egy erősebb havi vérzés első napja

Kibírom gyógyszer nélkül is

2021. febr. 24. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És persze figyeld magad, ha szédülsz, lázas vagy, akkor menj be az ügyeletre. Ha csökken a vérzés meg a fájdalom az mindenképp jó jel.
2021. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell orvoshoz menni, ha nagyon erős a vérzés. (ez azt jelenti, hogy egy éjszakai betétet egy óra alatt elhasználsz.) Az, hogy menzesznek érzed, az normális, sőt a kicsivel erősebb fájdalom is normális ilyenkor. Nem hiszem, hogy kell neked doki. Várd meg amíg elmúlik, és akkor megnézik,hogy kitisztult-e minden.
2021. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!