Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki trombózishajlam miatt...

Aki trombózishajlam miatt vetélt el,hogyan zajlott a vetélés?

Figyelt kérdés
Hányadik héten,vérzett-e...ilyesmire gondolok.
2021. febr. 25. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 5 vetélés volt, mindegyik a 6. héten. Barnázással kezdődött. Azt követően egy nagyon erős menstruáció formájában távozott minden.
2021. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5. és a 9. hét között. 4 alkalomból kétszer kellett befejezni műszeresen, a 8. és a 9. hetinél. Ekkor csak elhalt, de nem indult meg kifelé.

Nekem csak a második gyerekre várva fedezték fel a hajlamot. Elsőt minden probléma nélkül kihordtam, utána vetéltem ennyiszer. A 6. terhességemet Clexane-nal csináltam a 4. héttől, így nem vetéltem el.

2021. márc. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első terhességem nekem is minden gond nélkül zajlott,azóta 2szer vetéltem el.

Mthfr és leiden mutációm is van mint azóta kiderült.

Sajnos remélem ez okozta és most már nem fogok elvetélni.

2021. márc. 9. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nem a kérdéshez tartozik a válaszom,de nekem is ilyen véralvadási problémám van,és a terhesség elejétől szúrtam magam,nem volt semmi gond utána.

2021. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ezek vannak, szintén szúrom magam a pozitív teszttől, minden rendben van, már a 18. hétben járok. Drukkolok! 🤞
2021. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!