Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt megerzesetek hogy elindul...

Volt megerzesetek hogy elindul a veteles?

Figyelt kérdés

Nem gorcsokre gondolok meg verzesre hanem erzesekre vagy megerzesre..

Furcsa erzesekre tunetekre stb


2021. márc. 23. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ultrahangnál jött a hideg zuhany...
2021. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hany hetes korban? Sajnalom:(
2021. márc. 23. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 7. héten történt, nem volt fizikailag semmi előjele, de zsigerből éreztem, emiatt elmentem aznap dokihoz és beigazolódott.
2021. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem 2 hettel boven kisebb mint a kora de en tegnap ota furat erzek.. Nincs mellfajdalmam sem mas.. Csak a frjem faj rettentoen, gorcsolgetek hol a derekam hol a hasam ilyen gyengen.. De en az elejen ereztem hogy nem stimmel valami nem tudtam beleelni sem magam. Holnap en is elmegyek a szuleszemhez nezzen meg es ha jol erzem a heten mutson meg:/
2021. márc. 23. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 12. héten, akkor tudtuk volna meg a nemét.
2021. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

8. héten ment el, végig 2 héttel el volt maradva a mérete alapján az adott héthez képest :/

Volt 1-2x hányingerem, mellfeszülés, nagyon-nagyon extra fáradt voltam, kezdtem is örülni, hogy alakul a dolog, lesz baba! Egyik reggel kipihenten keltem, nem volt hányinger, se farkasétvágy, tudat alatt éreztem biztos, hogy baj lesz! Hetente jártam nőgyógyászhoz és HCG vérvételre, 3. alkalommal a doki közölte, hogy még mindig nincs szívhang, túl pici a petezsák, valami gond van, mert nem fejlődik az embrió, vetélés lesz :/

Otthon rámtört a rossz közérzet, a sírás, görcsölgetni kezdett a hasam, majd a derekamban és a combomban éreztem a fájdalmat, nálam ez a mensi első jele amúgy is... meg is jött, elment a baba :(

2021. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso nekem is vannak napok ota ilyen gorcsok.. Derekban is erzem zsibbadasok combba sugarzik..
2021. márc. 24. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Április 7én elvetéltem itthon ,azóta jól vagyok ,koszonom:)

2021. dec. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!