Ez normalis vetelesnel?

Figyelt kérdés
5. napja hogy elveteltem 4/5 hetes terhesen. Eddigi menstruációm nagyon rovidek voltak, max 2 napig volt meg de 28 napos ciklusok. Most meg mar az 5. napja ilyen sötét színű nyálkás ver tavozik belolem, az elején darabos volt. Az orvos nem mondta hogy menjek vissza. Ez termeszetes lehet? Nem kell műtét ilyenkor?
2021. márc. 23. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez normális. Majd menj azért vissza orvoshoz ellenőrzésre ha gondolod,megnézi maradt-e bent valami vagy kitisztultál, de ilyen korai vetélésnél általában nem marad vissza semmi, vagyis nem kell műtét. Ha lázad van vagy ilyesmi,akkor azonnal lásson orvos.

Én 5-6 hetesen vetéltem el, két hétig véreztem vele, nem volt műtét, de a következő menstruációm többnapos barnázással kezdődött, erre is azt mondta az orvosom hogy normális.

2021. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Ha eláll a vérzés, akkor el kell majd menned kontrollra (UH), ahol megnézik távozott e minden.


Mivel ez egy korai terhesség volt, szinte 100%, hogy szépen kitisztulsz.


Baj akkor van, ha egy betét (vastag) egy órán belül teljesen tele lesz. Tehát nem ilyen egyszerű vékonyka betétre gondolok, amit menstruációkor használnak sokan.


Önmagában a fájdalom, görcsölés, vérzés (nyálkás, darabos, sima) teljesen normális. És igen, jóval hosszabb lehet, mint menstruációkor. Nekem 2 hét volt, igaz a vége felé már csak pecsételtem. De én 8 hetes voltam. Minél kisebb egy terhesség, annál hamarabb és könnyebben tisztul a méh.

2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!