Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Barnazassal indult el a veteles?

Barnazassal indult el a veteles?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdodott keves barnas folyas van.

Ma mar enyhe gorcsok vannak barnas folyassal. Beindul rendesen?


2021. márc. 30. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, barnázással indul. Nálam legalábbis így volt az elhalt terhességem megállapítása után. Aztán jön az egyre élénkebb vérzés és erős, sokszor embert próbáló görcsök. Nehéz, de simán túl lehet rajta lenni. Az orvosom végigkísérte a folyamatot (ő ajánlotta is). Heti szinten konzultáltunk közben telefonon (1-2x). Teljesen kitisztultam, így megúsztam egy feleslegesen műtétet és tágítást. A legtöbb esetben (kisebb terhességről beszélek 5,6,7, hetes) lezajlik magától, nem igényel semmilyen 'utómunkát'.
2021. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hat nekem tegnap volt egy leves barnas valadek meg ma is azota semmi.. Enyhen erzem a hasam derekam neha. Lehet abba is maradt akkor az elindulo folyamat
2021. márc. 30. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vércseppekkel kezdődött pisiléskor, majd egyreerősebb lett a vérzés.
2021. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most pisiltam es mar halvany ver is megjelent igaz nem veszes keves jon..
2021. márc. 30. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Így kezdődik a vetélés....
2021. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3 pici nyalkahartya darab jott es most friss ver.. Gorcseim enyhek.... Gondokjatok ram felek ngyon sosem eltem at!
2021. márc. 30. 21:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Mint egy erősebb menstruáció

Semmi "extra"

1-2 nap alatt lemegy a nagy része, szövet darabok stb aztán én pl még 2 hétig véreztem utána.

2021. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nimcs folyamatosan verzesem.. Mindegy varok meg hatha eltudom a mutetet kerülni :/
2021. márc. 30. 23:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ami történik. Ha menstruáciálsz ki jön minden egy nap alatt? Persze, hogy nem. Na most ebben az esetben sem tud, főleg mert ez nem csupán menstruáció. Ne pánikolj, mert úgy tűnik minden jól megy - mármint vetélés téren.
2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Bizom benne csak olvasgattam hogy itt 2.nap legtobbunknek mar rendes verzesuk van gorcsok stb( nem mintha annyira varnam azt is) de hogy csak neha neha van egy kicsi valami utana semmi es ejszakara el is marad hat nem tudom.. Sosem. Volt benne reszem ugyhogy toletek kerdezek meg olvasgatok:)

De. Biztosan igazad van, normalisan zajlik( csak felek ha nem indul meg vagy elhuzodik akkor mutenek)

2021. márc. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!