Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan veteles lehet belole?

Spontan veteles lehet belole?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Multheten voltam orvosnal mivel a menstruaciom nemjott meg +pozitivat teszteltem akkor ott azt mondta az orvos,hogy nem lat terhesseget az endometrium 10mm volt.

Voltam ujjabb huvelyi uhn.5hetes terhesseget allapitott meg 7mmes petezsakkal.

De mar 3.napja,hogy elenk sarga folyas van a beteten aztan atvalt barnara majd veresre..nemsok inkabb pecsetelo verzesnek mondanam.

Hivtam az orvost aztmondta varjunk hetfoig,de ha erosebb lenne a verzes menjek korhazba.

Van,hogy enyhe ,de van,hogy erosebb gorcsot erzek a hasamaljaban ami kihat a derekamba es a combomba is.

Lehet,hogy veteles lesz belole?

Febr.23.an volt meg utoljara.


2021. ápr. 9. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hat en nem hagynam ennyiben. Progresteron? Bajt nem csinàl, ès ha progi hiàny miatt menne el a baba segìt.

De hogy bìztassalak: volt elhalt terhessègem 0 vèrzèssel, tünettel ès volt bő vèrzèsem, amiből egèszsèges baba született.

2021. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos a veteles, siman lehet hormonalis a problema.. Pihenj de jo lenne azert a hormonpotlas!

Bajt nem okoz max segit, de ha beteg a picurka a hormon sem fog segiteni( annon8 eve nekem ugyanugy elindult tehat beteg volt)

De bizzunk a legjobbakban szoritok értetek! Irj majd mi a helyzet

2021. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok voltam orvosnal.

5hetes terhesseg 8mm petezsak.

A pecsetelesre nem mondott semmit..

Lassan mar egy hete,hogy voltam orvosnal akkor 5hetes terhesseg 7mm petezsak..mai nap 8mmes petezsak.

Mar nonie kellett volna,nem? Tolem kerdezte szerintem mennyi idosnek kellene mar lennie a terhessegnek mivel febr.volt utoljara verzes mondtam,hogy mar legalabb 7,8 hetesnek annyit valaszolt,hogy igen

2021. ápr. 12. 14:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. Huu:(ezek alapjan igen.. Az orvos mit mondott a tovabbiakrol?
2021. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmit! Kontollrra hivatott vissza!

De eros gorcsot ereztem es szoszerint elontott a ver.

Hivtam a korhazat "addig ne menjek meg nem jon lavornyi verzes vagy nem leszek rosszul".

2021. ápr. 12. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Most nem verzel vagy most is??
2021. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De verzek meg igen,de nem sok.

A boseges verzesnel mikor megindult elenk piros volt..most mar sotetebb,de nem mondanam soknak..

2021. ápr. 12. 23:18
 8/13 anonim ***** válasza:

3 nap alatt 1mm-t nőtt a petezsák?!

Az írtó kevés...

Nem akarlak elkeseríteni, de én elengedném ezt a terhességet...

Nekem 5hetesen 22mm petezsákom volt. Üres maradt, műtét lett a vége.

2021. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Képesek azt mondani, hogy addig ne menj be, ameddig lavórnyi vér nem jön belőled?? Jó hogy nem azt, hogy akkor gyere ha már elvéreztél... Javaslom, hogy válts orvost minél hamarabb, valószínűleg ez vetélés lesz, sajnálom :(
2021. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A korhaz valasza volt!

Mennyire normalis,hogy hetfon du.sok hirtelen ver aztan estere csillapodik,keddre minimalis verzes ma mar semmi?

Nogyogyaszhoz pentekre kaptam idopontot

2021. ápr. 14. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!