Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A terhes barátnőmnek vérzései...

A terhes barátnőmnek vérzései vannak. Ha ez vetélés, akkor a folyamat közben teherbe eshet, vagy biztonságos nem védekezni?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes. Tegnap este kezdődött a vérzés és másra nem tudok gondolni személy szerint. Okozhatja más dolog?

Visszakanyarodva a témára, ma szexeltünk és csak utánna kapcsoltam, hogy nem húztam óvszert, mivel ugye terhesség közben nem kell emiatt aggódni. Viszont ha kiderül, hogy elvesztettük a babát, abban az esetben jó ideig nem szeretnénk egy újabba belevágni...



2021. aug. 27. 17:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%

Ha vetélés történt, nincs pete érés.. Nincs mi miatt aggodnod..

Doki látta már a barátnődet? Inkább ezen idegeskednék

2021. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Időpontot kérjen a nőgyógyászhoz és kiderül hogy baj van e mert nem feltétlen vetélésről van szó.Lehet elég volna egy kis progeszteron tabletta és megszűnne a vérzés bár az sem csodaszer.

Teherbe eshet attól hogy elvetélt esetleg ha van peteérése

2021. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Pfú b+... 8 hetes terhes, lehet, hogy épp elvetél és így szexeltek? Hát ritka gusztustalan egy páros vagytok.
2021. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%

Hat ha annyi eszetek van,hogy verzik es tegnap estetol delutan 5-ig nem latta orvos, es ennek tetejeben meg egyutt is vagytok,akkor jobb is,ha nem vallaltok meg jo par evig gyereket. Foleg, ha - es ezek szerint - fontosabb a vagyak kielegitese,mint hogy rohanjatok az orvoshoz es megmentsetek az esetleg meg megmentheto gyereketeket, arrol nem beszelve,hogy a paroddal is tortenhet akarmi, akar egy jo kis fertozest is ossze szedhet igy es aztan nem csak most,de kesobb sem lesz gyereketek, bar ahogy olvastam soraidat, nem igazan hatott teged meg,hogy mi tortent, szoval gondolom ez is hidegen hagy..


Ennyire erzelmileg eretlen es felelotlen embereknek meg csak az agyig sem kellene eljutni, masok meghalnanak,hogy gyermekuk lehessen es akkor az ilyen embereknek pedig ossze jon es meg azt sem tudjak becsben tartani.



29hkm...

2021. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Tehát.. a barátnőd valószínűleg épp elvetél, és még van kedvetek szexelni?🧐 Ráadásul azon aggódtok, hogy teherbe eshet-e megint.

Wow!

2021. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

4-es vagyok.


Miert kellett a 3-as valaszolot lepontozni? Megis mi rosszat mondott, talan nem vagytok undoritoak,hogy epp vetel a baratnod es nektek meg szexelni tamad kedvetek,mint a kutyak komolyan..

2021. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Ez a prioritás?!

Elmondom hogy engem vérzéssel szigorú ágynyugalomra ítéltek, nemhogy szexelni, de sétálni se szabad...

Barmok.

2021. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Terhes, de vérzik közel 24 órája…

És nektek az a legnagyobb bajotok hogy ha ez vetélés, lehet-e rögtön azonnal megint terhes?…

Menjetek biztosra inkább és gyorsan, de legalább jó vadul zavarjatok le még egy kört vagy kettőt és csak utána nézze meg orvos!…

2021. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
72%
Nyilván nem a nő szeretné, gondolom mennyi kedve lehet vérezve meg lehet elvetélve a dologhoz.. kérdező egy kurafi barom vagy!! Barátnőd helyében kivágnálak
2021. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem akartuk a gyereket, oké? Csak nem szerettem volna leírni, hogy emiatt kössetek belém. Úgy volt, hogy elvetettjük. És ma én nem akartam szexelni, de ő rám mászott.
2021. aug. 27. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!