Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után kocsonyás-zselé...

Missed ab után kocsonyás-zselés darabos vérzés?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek a naturalista részletekért.

Ma 5. napja, hogy megtörtént a műtét. Vérezgettem azóta, semmi bajom nem volt. Kisebb tisztasági betét elég is volt. Fájdalmaim nem voltak számottevőek.

Ma elkezdtem iszonyat fájdalmakkal görcsölni, olyan érzés volt mint amikor megjön. Mondom magamban, ez még korai.

És egyszerre kb egymás után két jó pingponglabda térfogatú, zselés-kocsonyás-alvadtvéres valami jött ki belőlem. Ijesztő érzés volt, mintha valami kiesett volna.

Ezt követően a borzasztó görcsök elmúltak.

Ez normális? Menjek hétfőn orvoshoz vele?

Ugye a miomának is hasonló tűnetei vannak, de azt gondolom, a kórházban mondták volna, és furcsa lenne ha pont missed ab után jelentkezne.



2021. aug. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam is ìgy volt, ilyen kocsonyàs alvadt vèr darabok jöttek időnkènt. Normàlis.

Ha a görcsök nem mùlnak, vagy nagy mennyisègű a vèrzès kell dokihoz menni. De ìrtad, hogy mensi szerű görcseid voltak, illetve azok is elmùltak.

2021. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért ezzel csak bemennék, vagy legalább felhívnám a dokit, hogy mégis mi ez. Mert én arra gondolnék, hogy a műtét alatt nem kapartak ki mindent, és az most ürül.
2021. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vissza mennék.A hasfájásnak már el kellett volna mulni.Lehet bent maradt valami.
2021. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt, én az első ilyen alkalomkor bementem ugyeletre és kiderult hogy mehgyulladosom van,mert akkor a missed ab után nem kaptam ergam cseppet. Az ugyeleten kaptam antibiotikumot és akkor utána már minden ok volt
2021. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!