Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet ebből még valaha egészsé...

Lehet ebből még valaha egészséges terhesség? Milyen kivizsgálásokat csináltattatok meg?

Figyelt kérdés
Az első terhességem missed ab-al végződött, későn jelent meg a baba az uh.-n (7+5 napnál láttuk, előtte 6+5 nél még csak pzs+szikhólyag volt), aztán nem is fejlődött tovább. Most újra terhes vagyok, és újra 6+6nál voltam, még nem volt embrió, a héten megyek újra 7+6 leszek, de gondolom ugyan az lesz a vége mint az előzőnek, és teljesen össze vagyok törve :( Lehetek még valaha anya??:((

#baba #missed ab #nemjólfejlődőterhesség
2021. aug. 30. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Feleségemnek hasonló problémája volt. Csináltatott egy komolyabb vizsgálatot, ahol kiderült, hogy progeszteronhiánya van, az okozza az egész. Most itt tart a story, de reméljük, hogy majd összejön. Neked is érdemes lenne kivizsgáltatni magadat.
2021. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp ki fogom magam vizsgáltatni, én most használok progeszteron kúpot, de szerintem ezt hamarabb kellett volna elkezdeni. De pénteken kiderül, hogy látunk e valamit az ultrahangon.
2021. aug. 30. 08:49
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha esetleg megint missed ab lenne a vége, nem ártana csináltatni egy hormonvizsgálatot, de ezzel mindenképp kellene a missed ab után várni 3 ciklust, mert akkor mutat reális eredményt. Érdemes lenne a pajzsmirigyet is megnézetni, illetve egy 3 pontos cukor- és inzulinterhelést végeztetni.

A reményt nem szabad soha feladni..

2021. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ, akkor erre indulok majd el :)
2021. aug. 30. 09:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keseredj el! Még az sem biztos hogy ez a pici is elment! Nekem egy missed ab és egy beteg baba után (11 hetesen derült ki)lett egy egészséges kisfiam és most újra várandós vagyok (21 hetes). Sok sikert!
2021. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És csináltattál valamilyen kivizsgálást, vagy reménykedve belevágtatok harmadjára is? Gratulálok, jó egészséget, köszönöm a választ :)
2021. aug. 30. 10:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolok nagyon! Progeszteront már használsz, nagyon jó! Ha késő lenne, akkor már a vérzés megjelent volna.

Az első terhességemet 5 hetesen vesztettem el. Szerettem volna okosabb lenni, így utána jártam, mi lehetett a baj. Tudtam, ha megint kimaradna már aznap elmegyek orvoshoz progeszteront íratni.

Így is tettem. Akkor még az orvos csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, de már akkor elkezdtem használni a bogyót és azóta már megszületett a kisfiam.

Az elsőnél nekem nem erősödött a teszt. Éreztem, tudtam, hogy baj van! Vérvételre is elmentek, hogy mennyi HCG van a szervezetemben. Rá másnapra kezdtem el vérezni.

A másodiknál már aznap amikor meg kellett volna jönnie, csináltam tesztet. Szintén halvány, alig látható, így azonnal orvos. Másnapra olyan szép erős lett, hogy leugrott róla. 1 napos progeszteron használat után és tudom, hogy nekem az segített.

Ezzel azt szeretném mondani ha nagyon izgulsz, vegyél tesztet, nézd meg, mennyire erős rajta a csík!

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy engedd el a rossz gondolatokat. Bízz magatokban, ilyenkor ez nagyon nehéz, én végig izgultam a terhességemet, de feleslegesen... :)
2021. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, csak ugye én már 7 hetes terhes kéne hogy legyek, ennek ellenére csak egy petezsákot láttak, nem tudom hogy papíron 7 hetes terhességnél tudnak e még progival segíteni, de persze remélem hogy igen :) egyébként aug 8.-án teszteltem pozitívat, utána még csináltam vagy 4-5 tesztet amik erősödtek, szóval nem igazán tudom hova rakni a dolgot.

De remélem így is fordulhat még jóra :)

2021. aug. 30. 11:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor csak egy jó gép kell hozzá, hogy lássák a babát is a korai időszakban. Így lehet, hogy csak a gép nem volt a legmodernebb. (Reméljük.) :)
2021. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!