Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki mennyi idő után esett...

Ki mennyi idő után esett teherbe missed ab után?

Figyelt kérdés
Szeptember 7.-én volt missed ab műtétem.Sajnos 17.-én megkellett ismételni bentmaradt szövet darabok miatt. Nagyon szeretnénk már babát. Az orvosom akkor azt mondta, ha minden rendben kéthét elteltével újra próbálkozhatunk. Viszont ami még fontos lehet, hogy a menstruációm azóta még nem jött meg. Volt a második műtét után két nappal kevés vérzésem, de aztán elmúlt. Az lenne a kérdésem, hogy van e esélye annak, hogy akár most is sikerüljön teherbe esnem, vagy csak a műtétet követő első menstruáció után lehetséges? Bocsi, ha hülyeséget kérdek, nem nagyon vagyok tisztába ezekkel, a kórházban pedig szinte semmit nem mondtak. Tényleg nagyon szeretnénk babát, és eléggé elkeseredett vagyok most, szóval kioktatók, beszólongatók, kérlek most kíméljetek, és, ha nem tetszik a kérdésem egyszerűen csak görgess tovább. Akinek van tapasztalata az kérem ne tartsa magába. Előre is köszönöm, ha időt szánsz rá

2021. okt. 4. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ilyen válaszra számítasz, de nekem áprilisban volt missed abom, azóta nem sikerült újra teherbe esnem. Viszont nem szabad elkeseredni. Szorítok, hogy mihamarabb sikerüljön :)
2021. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Október 29én volt műtétem. Nekünk 1 vérzést ki kellett várni, azt mondta a doki.

A 2. Mensim is megjött, abban a hónapban próbálkoztunk először. Majd a 3.nem jött meg, januárban terhes lettem. Kedden szültem.

2021. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló. Köszönöm szépen,én is ettől tartok, hogy nehezen fog sikerülni. Én is szorítok neked, hogy mielőbb összejöjjön a baba.


#2 válaszoló neked is köszönöm, és gratulálok a picihez! Sok boldogságot :) !

2021. okt. 4. 19:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2020.márc.29én volt műtétem, bent maradtak szövetdarabok szóval újra megműtöttek április 9én. Műtét után 40 napra jött meg a menzeszem. Mink 1 vérzést vártunk utána elkezdtünk próbálkozni. Első három hónapban mindig barnáztam mensi előtt, de minden hónapban egyre kevesebbet barnáztam, majd a 4.próbálkozós hónapba teherbe estem.

Én is nagyon féltem, főleg hogy én első hónapban teherbe estem ezelőtt.

Még nem vagyok túl az első trimeszteren, szóval izgulok nagyon.

2021. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik azt mondják, hogy közvetlenül utána a legnagyobb esélye az újabb terhességnek.

Nekünk 1 ciklust kellett kihagyni, utána próbálkozhattunk. Az 5. hónapban fogant meg a babánk.

2021. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a válaszod. Gratulálok a babához, és drukkolok, hogy minden rendben legyen.


#5 Neked is köszönöm hogy válaszoltál, én is hallottam erről, hogy az első három hónapban a legnagyobb az esély rá. Ha jól emlékszem valami olyasmit olvastam, hogy azért mert ilyenkor még emlékszik a testünk. Nem akarok hülyeséget mondani, nem szó szerint idéztem, de valami ilyesmi volt írva.

2021. okt. 4. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2020 április végén volt missed ab-om, március elején teszteltem pozitívat. Sokáig tartott, de utólag úgy voltam vele, hogy ennek így kellett történnie.
2021. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

*2021.márc.29

2021. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, és gratulálok azoknak, akiknek már a szivárvány babóca is "összejött" 💕. Akiknek még várat magára mint nálunk is,sok erőt és kitartást kívánok, és szorítok, hogy mielőbb összejöjjön ❤️.
2021. okt. 5. 06:21
 10/14 A kérdező kommentje:
További tapasztalatokat szívesen olvasok még... 🙂
2021. okt. 5. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!