Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hány vetélésen/missed ab-on...

Hány vetélésen/missed ab-on vagy túl? Van, akinek sikerült több vetélés után egészséges babát szülni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 09:24
A kérdező szavazást indított:
1 vetélés/missed ab
2 vetélés/missed ab
3 vetélés/missed ab
4 vagy több vetélés/missed ab
39 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 1 vetélés utan jött.

Utána lett még egy terhességem ott a baba betegsége miatt 14.héten abortusz volt, volt utána 1 kémiai majd, egy újabb + teszt, ott sajnos nem lett szívhang missed lett, majd 2-3 hónap kémiai azóta, semmi😔 Az abortusz óta már eltelt egy év, a missed februárban volt.

2021. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 spontán vetélés 6 hetesen

1 missed ab 8 hetesen

1 terhesség befejezés 13 hetesen. Nem lett volna egészséges a baba

2021. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 vetélés


4 vetélés után 1 született, majd újra 1 vetélés és most vagyok 4 hónapos terhes

Szóval ez a 7.terhességem

2021. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 vetélés a 8. és a 7. hétben.

Most újra próbálkozunk, így vasárnapra nem várom. Na de meglátjuk. Már egyáltalán nem merem beleélni magamat, úgyhogy meglátjuk.

2021. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen elindult a vetélés de kellett a műszeres befejezés. 9 hetesen halt el.

Előtte volt egy teljesen egészséges terhességem, 21 hónapos a kislányom, a missed ab februárban volt.

Azóta volt már májusban pozitív teszt, de egy het késéssel megjött.

Ki lettem vizsgálva, IR-em van.

Most valami csoda folytán 6 hetes terhes vagyok, de 11mm petezsák benne szikhólyag, nem sokára megtudom mi lesz :) nagyon bízunk a kistestvér érkezésében

2021. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!