Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezhet olyan, hogy Missed...

Létezhet olyan, hogy Missed ab - ot állapítottak meg, de a műtét előtti uh-n mégis látható a baba szívverése?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennek nagyon kevés az esélye, de kíváncsi vagyok, hátha járt - e így más Anyuka?!

2021. okt. 11. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet, de nagy reményt ne fűzz hozza.
2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
100%

kb 15 éve,ismerősöm (sokadik)lombik ikrekkel volt terhes,20. hét fölötti,és az egyik vizsgálaton azt mondták, hogy már nem élnek a babák,műteni kell.

Mivel nagyon nehezen összejött babákról volt szó, elmentek azonnal magánba, hogy akkor mi a helyzet,és éltek a babák,volt valami gond, de éltek, és befektették végig kórházban volt.Az egyik baba valami miatt elhalt később, a másik megszületett.Egészséges.

2021. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Velem épp egy éve megtörtént. Hatalmas csoda volt.


De ez valóban nagyon-nagyon ritka. (Nekem magamnak is volt már spontán vetélésem és missed ab műtétem is.)

2021. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!