Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha elhal a terhesség első...

Ha elhal a terhesség első trimeszterben, tényleg megszűnnek a terhességi tünetek??

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, ahogy az sem, hogy a tünetek megszűnése bajt jelez. Biztosra csak orvos tud bármit is mondani.
2022. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vagy. Nekem megszüntek. Másnak nem.
2022. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megszüntek,pedig az embrio a hasamban volt,majdnem 4 hétig,úgy hogy már nem dobogott a kis szíve. :(((
2022. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg voltak, mikor kiderült, hogy elhalt a terhességem. A testem fenntartotta a terhes állapotot, így a hormonok értelemszerűen dolgoznak. Sőt, missed abortion megállapítása után 20 napra indult csak be a vetélés, addig jól voltam (mármint fizikailag, nem fájt sehol), de mondanom sem kell, hogy a várakozás nagyon idegörlő volt. Utólag nem bántam meg, mert megúsztam a műtétet. Sajnos a második baba is elment, de ott abszolút nem voltak terhességi tüneteim. 7 hetesen minden okés volt, szívhang, méret stb tökéletes, aztán két napra rá egy pici rózsaszín folyás és bumm, beindult a vetélés. A doki is meglepődött, nem gondolta, mikor bementem, hogy gond lenne.
2022. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyik napról a másikra szűntek meg az amúgy nem túl erőteljes terhességi tüneteim. Annyi tünetem volt, hogy gyengébb voltam, gyorsan fáradtam, és egy nagyon enyhe émelygésem volt. Aztán vérezni kezdtem és a tünetek is megszüntek. Ennek ellenére már 3 éves is elmúlt.
2022. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szüntek meg. Csak a műtet után 3 nappal.

9 hetesen műtöttek.

2022. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%

Nekem az első terhességemnél 7. Hét körül eltűnt hirtelen minden tünetem. Voltam ultrahangon és élt a magzat. Aztán amikor legközelebb mentem már sajnos elhalt. Missed ab lett a vége.

Eltelt kb fél év. Volt egy spont vetélésem.

Most újra terhes vagyok. Szintén a 7. Héten egyik napról a másikra eltűnt minden tünetem. Voltam 8 hetes ultrahangon és minden rendben volt a magzattal. A következő időpontom sajnos csak 3 és fél hét múlva lesz. Addig izgulok mert félek megint missed ab lesz a vége. Szó szerint semmi tünetem.. nem érzek semmit :/

2022. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 * spontán vetélésem
2022. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

“Ha elhal a terhesség első trimeszterben, tényleg megszűnnek a terhességi tünetek??”


5 ös , neked hogy lett volna elhalt a terhességed ha most 3 éves a gyereked??

2022. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 elvetélt,de ennek ellenére 3 éves a gyerek.Az igen.Erős kölök.😅😅
2022. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!