Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek ez vetélés lehetet...

Szerintetek ez vetélés lehetett? bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval az elejétől kezdem. A párommal évek óta nem védekezünk, csak a kihúzom módszert alkalmazzuk. Az utóbbi hónapokban döntöttük el hogy hamarosan babát szeretnénk. Ahhoz nekem szükségem lesz előtte egy beavatkozásra mivel vesebeteg vagyok,legalábbis így lenne ajánlott, szóval egyenlőre még mindig ezzel a módszerrel védekeztünk, de megtörtént hogy az utolsó előtti pillanatban húzta ki a párom magát belőlem. Tehát még nem tervezzük, de örültem volna akkor is hogyha összejön véletlenből.


A múlt hétvégén nagyon furcsán éreztem magamat, a semmiből jött egy székrekedés, azt hittem bélcsavarodást kapok, de aztán hashajtóval megoldódott a helyzet, viszont amit észre vettem, hogy nagyon érzékeny lettem a szagokra. Most hétfőn kellett volna megjönnie, de nem jött meg, előjele sem volt semminek, aztán lebetegedtem, borzasztóan meghültem, és láss csodát, ma megjött 5 napos késéssel, semmi tünet nélkül, nekem mindig van tünetem, hogy érkezik a havibaj.


Röviden ennyi. Szerintetek lehetett ez kémiai terhesség?


Hétfőn végeztem egy tesztet de negatív lett. Ma fogok végezni még egyet, az mutathat pozitívat, hogyha valóban volt valami?


Szomorú lennék, mert inkább bevállaltam volna érzéstelenítés nélkül is azt a beavatkozást, minthogy elveszítsek egy babócát...


25/L



2022. máj. 6. 07:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. A székrekedésnek semmi köze a terbeeséshez, mármint ha az lettél volna, akkor sincs ilyen korai szakaszban. A ciklusok pedig nem egyformák, egyik-másik nem olyan, mint szokott, és az 5 nap késés is bőőőőven belefér, főként ilyen betegségekkel tarkított előzményekkel. Ráadásul a teszted is negatív volt.

Nem is tudom, egyáltalán honnan az ötlet...

2022. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem mindig pontos volt eddig, nekem furcsa ez a sok dolog együtt véve. Pont peteérés kor voltunk együtt.
2022. máj. 6. 07:57
 3/17 A kérdező kommentje:
De köszönöm szépen a véleményt, azért csak végzek egy tesztet még ma, mert szeretnék megynyugodni.
2022. máj. 6. 07:57
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
akkor terhes vagy. vagy voltál. minek kérdezed egyáltalán ha eldöntötted?
2022. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem minek kell ilyen gyökérnek lenned? Én csak normális véleményeket szeretnék, úgyhogy a tiedre már nem is vagyok kíváncsi!
2022. máj. 6. 08:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De fel tudod fogni, hogy változhat a ciklus? Hogy mindig pontos, aztán meg egyszer csak nem?! Lehet egyszeri alkalom, de lehet huzamosabb ideig tartó változás is.

Hétfőn negatív volt a teszted. Ha kémiaid lett volna, akkor pozitív lett volna a teszt, csak pár napra rá megjött volna. De nem így volt.

Miért szeretnél ennyire kémiai terhességet? Ilyen önsajnáltató mártír típus vagy? Jó volna már egy kis baj, amin lehet sopánkodni?!

2022. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akármi volt, már nem fogod megtudni, és más se... és ha belegondolsz, azért elég felesleges megsiratni azt, ami nagyobb valószínűséggel meg sem történt. Hisz tényleg lehet egy nő életében bármi miatt késés, addig is,ha eddig nem volt. Nekem is volt életemben egyszer olyan, hogy két hetet késett és utána két hetet véreztem, tesztek negatívak, nőgyógyász szerint ciszta lehetett, de magától kipukkadt. Ez 5 éve volt, se előtte, se utána nem fordult elő. Évente, kétévente meg van olyan, hogy nagyon hányingerem van menzesz előtt. A gyerekeimnél meg nem volt. És még lehet sorolni. Ha legközelebb gyanúd van, tesztelj időben és higgy a tesztnek.
2022. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudlak megérteni, miért vagy ennyire nyers. Nem ismersz engem, nem tudod milyen az életem, nem tudod miken mentem keresztül, és azt sem tudod hogy nem panaszkodtam soha senkinek, szóval pont nem vagyok mártir-típus.


Amilyen durván beszélsz csak egy megkeseredett nő lehetsz! Én válaszokat szerettem volna, de normális válaszokat! Meg is köszöntem neked az elején, amikor még normálisan válaszoltál.


Te viszont csak nem hagyod abba a kötekedős stílust, és én ezt kurvára nem bírom!


Megértettem amit mondtál, de attól még ugyanúgy kíváncsi vagyok más véleményére is! Úgyhogy remélem lesz még valaki annyira kedves hogy válaszoljon nekem, én csak meg akarom érteni a helyzetet.


Nem tudom mit élvezel azon hogy látatlanban megbántasz valakit.

2022. máj. 6. 09:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ismersz engem, nem tudod milyen az életem, nem tudod miken mentem keresztül, és azt sem tudod hogy nem panaszkodtam soha senkinek, "


Miért is kellene tudnom, tudnunk?! A kérdésed szempontjából egyáltalán nem releváns.

Te sem tudsz rólam semmit, mégis lemegkeseredettezel, csak én nem vagyok akkora nebántsvirág, hogy felvegyek bármi ilyesmit egy vadidegentől, aki képtelen megérteni, hogy nem volt kémiai terhessége...

2022. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyd ezt a kérdést végére békén 😁 és ne kötekedj idegenekkel.
2022. máj. 6. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!