Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hete volt missed abom? A...

5 hete volt missed abom? A teszt még amiatt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hete volt missed ab műtétem a 8. héten. A mai tesztem ilyen lett. Szerintetek ez még az akkori terhességet mutatja? 2 hete is csináltam, az halványabb volt sokkal, igaz az facelle volt ez meg predictor. (elvileg a 9. dpon vagyok). Nem jött még meg műtét óta.


[link]


2022. máj. 9. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hétig szokott + lenni missed után a 14hetes mwgszakítás után is, 5.héten jön meg nekem.

Tesztelj 2 nap múlva, ha erősödik újterhesség.

2022. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is, sajnos nem az első missed abom volt.

Most műtét után 2 és 3 héttel csináltam tesztet, mindkettő pozitív volt még, az első láthatóbban, a második már sokkal halványabban. Azok facelle tesztek voltak. Most sajnos csak predim van itthon.

Semmit tünetem nincs amúgy, se jó se rossz, teljesen jól érzem magam.

Félek, hogy nem e maradt benn valami és azért pozitív, nem szeretnék még egy műtétet.

2022. máj. 9. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bent maradt volna nem halványodna, lehet valamiért most lassabban ürül a hcg
2022. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hete volt missed ab, a predi végig halvány pozitív volt. Pénteken jött meg a menstruációm. Biztos, hogy azt mutatja még.
2022. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, féltem már, hogy valami nagy baj van
2022. máj. 9. 11:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy pont peteéréskor voltunk együtt amit ugye nem tudtam, hogy mikor lesz a műtét után először, utólag igazolódott a hőgörbém alapján, hogy bizony pont elcsíptük, még ha nem is volt szándékos. Ezért is merült fel a gyanú, hogy ez még a régi vagy már egy új terhesség jele?
2022. máj. 9. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten volt a műtétem. Az orvos utasításba adta kb, hogy minimum 3 ciklusig kizárólag védekezve lehetünk együtt. 6 hónap lenne az ideális az újra próbálkozáshoz. 5-6 hét alatt még nem vastagodik meg a nyálkahártya eléggé a beágyazódáshoz. A teszt nagy valószínűséggel a missed miatt pozitív még halványan.
2022. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az én orvosom azt mondta a 2 hetes kontrollon, hogy lehet próbálkozni. Volt már két missed abom szintén 8 hetesen, azoknál már 2 hét után teljesen negatív lett a teszt, azért nem tudom most mi van.
2022. máj. 9. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7es

Már új nézetek vannak! Nem kell 3 ciklust várni!keress egy korral haladó orvost!

2022. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap reggel, kiváncsi vagyok mizu😁
2022. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!