Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 43vagyok,van egy 18 éves...

43vagyok,van egy 18 éves gyermekem.Tavaly volt spontán vetélésem,nem tervezett terhesség ellenére örültem,ráébresztett h.szeretnék még babát.A párom viszont nem,1 éve vagyunk együtt.Neki nem jön az "érzés".Mit tennétek?Lehet utolsó esély volt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Engedd el.. Mármint a gyermekvállalás gondolatát.

Élvezd a pároddal eltöltött éveket. A 18 éves gyermeked sikereit.

Tiszteletben kell tartani azt ,hogy a kedvesed nem szeretne babát. Ahogyan egy nőt ,úgy egy férfit sem szabad semmire sem rá erőltetni.

43 évesen èn személy szerint biztosan nem szülnèk már.

2022. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát en ennyi idősen már tuti nem vállalnék. Főleg ha már van egy, a párom meg kimondottan nem szeretne.
2022. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem támadásból de 43 évesen én ilyenkor elgondolkodnék, hogy nem hogy ismét anyuka lennék e hanem már nagymama. 44 mire megszületne jobb esetben bár nem tudom mennyi van még a 45-höz, mire felnő 18 éves lesz te leszel 61...értem én hogy erős az érzet de reálisan is kell ilyenkor gondolkodni és a párod döntését is tiszteletben tartani, ne erőszakold rá, ő reálisan látja a dolgokat.
2022. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Még annyit: neki is van gyereke 13 éves, akit eddig anyuka nevelt.Most hozzá kerülne, képtelen vagyok ezután a nem közös gyereket nevelni sajátomként
2022. máj. 17. 23:35
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
de azért tőle gondolom eddig is el volt várva, hogy a te gyerekedet sajátjaként szeresse... a saját, a párod, és legfőképp a gyermeked érdekében: nyugodj le a francba és hagyd békén már ezt a gyerek témát. elolvastál valami nagyonnőimagazint, megmisztifikálod hogy teszed tönkre a párkapcsolatodat meg a létező gyerek életét, aztán a végén ott állsz majd hatvan évesen egy kiskamasszal tökegyedül a világban. iylenkor normális ember már a saját nyugdíjas éveit készíti elő, nem egy újabb gyerekprojektet kezd pénzelni...
2022. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem volt elvárás.Ha 61 évesen kiskamasszal állok, akkor nem vagyok tökegyedül.Kedves lángelme.

Mennyi bunkó van

2022. máj. 18. 00:01
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Direkt írtam hogy ne támadásnak vedd hanem gondolkodj reálisan ne csak azt hogy jött hirtelen egy érzet. 3-as voltam. NItt senki nem volt bunkó, mindenki adott normális sílusban választ, arról nem tehetünk hogy nem tetszik...
2022. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Mellesleg inkább a te stílusoddal van baj ha így reagálsz tökre normálisan írt válaszokra, nem is értem a kérdést ha semmi választ nem fogadsz el. Leírtuk mit tennék, az volt a kérdés. Senki nem bunkózott.
2022. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi bunkó van


Ja kaptál 4 választ (jó sok...) érdemben, nem bunkó stílusban (max az 5-ös de azt se mondanám bunkónak) erre persze mindenki bunkó csak neked van igazad?

2022. máj. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Csak azért szülni, hogy ne legyél egyedül.. 🙄 Eszem megáll. Ez gáz.

43 évesen egy 18 éves fiatal "felnőttel" a hátad mögött nem gyereket vállalni kell, hanem új életcélokat keresni..

Sosem fogom megérteni azokat a nőket akik 40 felett szülnek.. Vagy akik minden új palinak potyogtatnának.

Párod reálisan látja a dolgot, és tök igaza van. Van egy kiskamasz gyermeke, aki most szintén nehéz időszakba lép. Gondolod hiányzik neki a sok éjszakázás, szaros pelenka?

A 18 éves gyerekednek meg aztán végképp nem fog kelleni egy kistestvér. Túl nagy a korkülönbség, ez már majdnem 2 generációnyi idő.

2022. máj. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!