Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlik egy missed ab?...

Hogy zajlik egy missed ab? Sajnos meghalt a kisbabám 05.23 kell menem a kórházba, de én nagyon félek, ki meddig aludt? Sosem voltam altatás allat így nagyon félek

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Reggel 7re be kellett mennem. (Elötte nap vervétel, altató orvos.)


11ig ültem a folyosón, és vártam,jöjjön vegre egy olyan doki, aki hajlandó megvizsgáli.

(10körül behivtak, de a dokinő ordítva közölte velem, ballagjak ki, mert ő csak élő terhesseget hajlandó megvizsgálni. Miközben ő hívott be, látva a papirjaimat).


11kor csináltak egy uh-t, majd mehettem fel az osztályra. Addig egy pohár vizet nem ihattam, kajáról nem is beszélek.


Kaptam egy műtős ruhát és egy ágyat, 1ig vártam etlen szomjan, történjen már valami.


1kor jött egy ember, kísért a műtőbe.

Kaptam egy inekciót, onnan se kép, se hang.

20 perc mulva keltettek, majd áttoltak vissza osztályra.


Kellett aludnom 2 orát, enni, inni, sétálni utána. (Persze semmit nem adtak, én vittem).


Igy fél4kor jöhettem is volna haza. De egy doki sem volt hajlandó a zárómat megírni, igy este 7ig benn malmoztam, akkor vettem fel a kabátom, hogy vagy záróval, vagy anélkül de megyek. Természetesen verig voltak sértve, mit siettetem őket.


Arról nem is beszélek, hogy az egész alatt ugy foglalkoztak velem, mintha abortuszra várnék, megölném a gyerekem. Mikor ezt a gyereket én akartam a legjobban.


Semmi tájekoztatást nem kaptam, hogyan tovább 🤷‍♀️

2022. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es, ez borzasztó! 🙁Nekem beteg volt a babám, ezért kellett elvenni. Nekem magán kórházban volt a műtét. Műtét előtt volt vérvétel. Műtét napján reggel altató orvossal konzultáció. Valamikor 12 körül került sor a beavatkozásra. Előtte nem ehettem, ihattam. Kaptam infúziót. 12 körül betoltak a műtőbe. Kaptam valami maszkot, aztán a következő már az volt, hogy a kórteremben fekszem. Nekem csak s lelki része volt rossz. Kitartást kérdező, és szívből sajnálom!
2022. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk így:

Reggel 7-re kell menni, éhgyomorral. Reggel megtörténik a betegfelvétel, az orvos kikérdez, elmondja a műtét menetét, a lehetséges szövődményeket, tudnivalókat, majd aláírod a beleegyezőket. Van még egy ultrahang, hogy biztosan elhalt terhességről van-e szó. Utána az osztályon felvesz a nővár is, majd kapsz egy ágyat.

Ha nem szültél hüvelyi úton, akkor reggel kapsz egy tágító pálcikát a méhszájba.

A műtétnél bemész, felfekszel az asztalra, kapsz egy branült a kezedbe. Az altatóorvos kérdez meg elmond még egy pár dolgot. Utána megkapod az altatószert, elalszol, megcsinálják a műtétet.

Hordágyon kitolnak, a szobában felébreddsz teljesen. 4-6 órával altatás után megkapod a zárót, elmondanak pár tudnivalót, aztán mehetsz haza.

2022. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Együttérzek veled! Nekem is hétfőn lesz missed ab.om 10 hetesen.

Én is félek tőle, de már nagyon szeretnék túlleni rajta, talán könnyebb lesz utána feldolgozni.

Sok erőt kívánok neked!

2022. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocs a kötekedésért, de a missed ab a diagnózis. Missed ab = elmaradt vetélés. Mikor elhal az embrió, de nem indul meg maga a vetélés folyamata.

A műtétet műszeres befejezésnek nevezik.

Nem "missed ab műtét" lesz, hanem missed ab. miatt műszeres befejezés.

Részvétem az eset miatt mindenkinek, akinek át kell élnie.

2022. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

20.05

Írtam privátban!


Köszönöm mindenkinek!

2022. máj. 21. 09:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a fxért kell kötekedned?
2022. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem 1 hónapja műtöttek, 12 hetes babám ment el. :(

Amikor visszatoltak a szobába már fel is keltem. Tényleg semmit nem fogsz érezni,addig nem csinálnak semmit amíg tutira nem alszol.

Sok erőt kívánok! ❤️

2022. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5ös , ez sz@rrágás, ne keress a kákán is csomót... attól, hogy pontosítod, nem lesz jobb senkinek, mindegy hogy nevezzük.
2022. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Kérdező!

Mi lett veled azóta? Hogy vagy? Milyen volt a műtét?


Nekem most lesz hétfőn és nagyon félek én is … első terhesség, nagyon szerettük volna. 9 hetes lennék, de megállt a fejlődés a 6. hét végén.

2022. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!