Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 9-10.héten milyen egy vetélés?

9-10.héten milyen egy vetélés?

Figyelt kérdés

Tegnap sajnos lassan növekvő embrió miatt fenyegető vetélés került a papíromra. :(

Lombik baba, már 8+5 lenne, de 5,5mm, egy hete 4et mértek, akkor volt először szívhang.

Ha esetleg magától beindulna a vetélés, mire készüljek? Egyelőre semmi panaszom, se vérzés, se görcs.

Még sosem voltam terhes.

Mennyire erős vérzéssel és fájdalommal jár ilyen idős korban a vetélés?


2022. júl. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia én csak azt tudom tanácsolni ha tényleg vetélés akkor mütét legyen. Pikk pakk vége és túl vagy mindenen!

Én 6 hetet vártam a spontán vetélésre ,borzasztóan megviselt és a vége műtét lett. Kitartás ha ugy alakul de reméljük csodák meg vannak.

2022. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a csodában még én is bízom.

De jövő héten elutazunk, és szeretném tudni, ha esetleg ott spontán beindul, mire számíthatok. Mivel készüljek?

2022. júl. 2. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korú vetélést már biztos észrevennél, erős görcsökkel és vérzéssel jár.
2022. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy észrevenném, de mire számíthatok? Éjszakai betét elég vagy mindenképpen kórházba kell menni a vérzéssel? És mennyi ideig tart a legkeményebb fájdalmakkal járó része?

Milyen gyógyszer segíthet?

2022. júl. 2. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 6 hétig hol barnáztam,vérezgettem vagy ömlött. A legdurvább akkor volt mikor a legnagyobb tampon ami létezett 10 percet bírt ki. Akkor mondtam ,hogy ez már nem játék de nekem még csak pici petezsák volt. A görcsök olykor voltak. Nagyobb vetélés gondolom durvább. Én félnék igy elutazni. Amig nem érzed hogy gáz van nem kell kórház. De ezt az orvos úgy is elmondja ha esetleg ott tartotok.

1es

2022. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, utazzak nyugodtan. Rá is kérdeztünk, repülő sem gond? Nem, és tengerben is fürödhetek. Ezt az a doki mondta, akinél először volt szívhang.

De aki most mondta, hogy lassan növekszik, ő is azt mondta az utazásra, mehetek.

Kötöttem fullos biztosítást, de persze azért aggódom. Szeretnék felkészülni.

2022. júl. 2. 21:46
 7/7 anonim válasza:
100%

Én 7 hetesen vetéltem el másodszorra. Őszintén szólva iszonyatos fájdalom volt, ájulás közelig jutottam. Amit közben látsz az egy életre beleég az emlékezetedbe sajnos. A nagy részén túlestem itthon, aztán mégis a műtőben kötöttem ki. Az volt a legkisebb rossz, utána nem fájt, nem véreztem csak kicsit.

(Az első vetélésem 5 hetesen volt, az egy nagyobb menstruaciós görccsel elment.)

2022. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!