Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8-9. héten ha elkezdek barnázn...

8-9. héten ha elkezdek barnázni progeszteron kúp és injekció mellett, akkor mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Eléggé megerőltető napjaim voltak, nem tudom, ez befolyásolja-e. Annyira, hogy nem voltak pontosak a kúpok, vitaminok sem. Utóbbi volt, hogy egy nap ki is maradt.

Progeszteron injekciót csak 2 naponta kell szúrni.

Szóval ma volt egy kis barnázásom délután, fájt a derekam, puffadt a hasam. Utóbbi még most is kicsit.

Mi okozhatja? Fel kell készülnöm a legrosszabbra?

Ügyeletre nem tudok menni.


2022. júl. 6. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hogyhogy nem tudsz menni? Azonnal orvoshoz kell menni, a nőgyógyászati ügyeletre! Ha nem tudsz kivel, hívj mentőt!
2022. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnak vele, 1. válaszoló? Gondolkodjunk logikusan. Sajnos nem tudnak semmit se tenni az ügyeletben sem, ha baj van, nem tudnak se több progeszteront adni, se visszatartani semmilyen folyamatot. Sajnos ennyi idős terhesen még bármi lehet :( És az ellenkezője is. Csak hogy mondjak valami biztatót: én is barnáztam az első trimeszterben progeszteron mellett, és mégis megszületett a kislányom egészségesen, drukkolok, hogy nálad is így legyen. Holnap pedig hívd fel az orvosodat/menj el a nőgyógyászatra.
2022. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! És mi okozta a barnázást, kiderült?

Orvosnak tegnap írtam, még nem érkezett válasz.

2022. júl. 7. 05:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, nálam se hematóma nem volt, semmit nem láttak. Nem volt ismert korábbról progeszteronhiány sem, szóval simán lehet, hogy nem is az volt a bajom.
2022. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled, kérdező? Voltál orvosnál? Barnázol még?
2022. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap óta pihenek, ma reggel még wc papíron volt, azóta semmi szerencsére. Elmúlt, se fájdalom, se görcs, semmi nincs, jól vagyok.

Orvosnak tegnap írtam, nem válaszolt sajnos.

2022. júl. 7. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett vègül kedves kèrdező?
2023. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

10 hetesen elmentem orvoshoz, nem volt szívhang, valószínűleg mikor a barnázás volt, már nem élt... 😪 Mert addigra már picike volt, össze is ment. Progeszteront abbahagytam és 11+0-n magától elment. 😞

Januárban mentünk a következő lombikra, most a 20. héten vagyok. Remélem, minden rendben lesz.

2023. máj. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!