Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség alatt furcsa vérzés....

Terhesség alatt furcsa vérzés. Most el veszítettem a babám vagy ez valami mást jelent?

Figyelt kérdés
5-6 hetes terhes vagyok-voltam .voltam vérvételen és HCG volt minden rendben. Volt belső ultrahang de sok információt nem kaptam. másnap reggel kicsit pecsételő vérzés volt de nagyon kicsi mennyiségű és 5 perc után el is ált,de viszont másnap reggel viszont véreztem mint mindig mikor még jön,szaladtunk az orvoshoz vérvétel csak azt mondta az orvos hogy"szerinte nem jó terhesség mert a HCG csak 1-el emelkedett meg.csak ennyi volt és haza küldött.a lényeg hogy most 5 napja folyik a vér de kicsit sűrűbb és sötét színű és kisebb mennyiségben nem mint a menstruáció. görcsök vagy fájdalom sincsen. Sajnos csak 5 nap múlva kell mennem vissza az orvoshoz de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.lehet még baba? Vagy el ment most?

#terhesség #vetélés #Terhesség alatt vérzés
2022. júl. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a HCG stagnál, akkor sajnos ez most nem sikerült :( Próbálja a szervezeted kitisztítani magát. Sajnálom! Kitartást!
2022. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez most elment
2022. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1%
Én csak Femibiont szedek magában, minden értékem rendben szokott lenni.
2022. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kell engedni, korai vetélés.
2022. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én ugyan ebben a helyzetben voltam amit leírtál … elment …
2022. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!