Hogy zajlott a vetélés?

Figyelt kérdés

Már írtam másik kérdéshez, sajnos megállt a babánk a fejlődésben, csütörtökön már nem volt szívhang.

Így azóta itthon ültem és vártam, hogy elvetéljek. :(

Kértem a férjemet, legyen itthon, így is tett, meg segít sokat, csinált kaját, kímél, stb.

Viszont kb egy órája elindult a vetélés, először nagy fájdalmakkal, de egyből vettem be gyógyszereket. Most is fáj, de elviselhető.

Szóval amin meglepődtem, h tudta, hogy épp ez történik, és bealudt a másik szobában.

Nem aggódja túl. Vagy ez csak nekem furcsa?



2022. júl. 16. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Megis mit varsz, mit csinaljon? Ha baj van, surgossegire kell menni, tudsz szolni neki, de o gond9lom nem orvos es nem ert hozza.
2022. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
te hazamentél megvárni hogy elvetélj? ne haragudj, én őszintén nem értek hozzá, de ha a kórházban látták az orvosok hogy a baba meghalt, akkor nem nekik kellett volna kezdeni veled valamit? vagy mit mondtak neked erre?
2022. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak meglepődtem, hogy én itt szenvedek, ő meg egyszer csak horkol. Azóta felebredt, egyből kérdezte, mi újság. Lehet, csak érzékenyebb vagyok...

Azt mondta a doki, ha 1 héten belül nem indul meg, akkor kell a műtét. Természetesen lesz majd ellenőrző uh.

2022. júl. 16. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez nagyon felelőtlen dolog volt az orvostól.. neki kellett volna a magzatot eltávolítani, biztonságos körülmények között

megkérdezhetem, hogy hányadik hétnél jártál?

2022. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Naptár szerint 10+6 voltam csütörtökön, viszont elkezdett összemenni, már csak 3,9 mm-t mért, sajnos előtte sem volt nagy. Nem nőtt megfelelően, ez volt a baj. :(

Lombikos baba volt. Ja és már elkezdtem barnázni progeszteron mellett, lehetett rá számítani, hogy magától megindul.

Nem tudom, ki pontozta le a válaszokat, de nem én.

2022. júl. 16. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ha nem lesz semmi bajod tőle akkor rendben, nekem csak furcsa volt hogy így hazaküldtek, azt gondoltam hogy intézkednek ott helyben ilyenkor :/ de nincs benne tapasztalatom, egyébként sajnálom hogy elment a baba, remélem legközelebb sikerrel jártok:)

(a pontozás engem nem érdekel)

2022. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyok biztos benne, hogy lesz legközelebb.
2022. júl. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!