Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6. hétben vagyok és most...

6. hétben vagyok és most délután óra érzem a “mindjárt megjön érzést”, és amolyan “vérbőség érzést, mint aki el akarna kezdeni vérezni. Szedem a progreszteront. El fogok vetélni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit az alhasam is bizsereg.
2022. júl. 23. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudhatnánk?!

Amúgy amiket érzel, azok semm8 rosszra nem utalnak, teljesen természetes, nő a méh, nyúlnak a szalagok.

Progit mire kaptál?

2022. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem, és a nőgyógyász mondta, hogy ha legközelebb teherbe esem, az elejétől kezdve szednem kell a 12-14. hétig kb.
2022. júl. 23. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerdán volt missed ab műtétem. Mielőtt jött a vérzés nekem a derekam kezdett fájni és utána jött a görcsölés.

Viszont az előtte lévő napokban ez a mindjárt megjön érzés pont, hogy elmúlt.

Amíg nem nagyon görcsölsz,épp csak azt érzed mintha mindjárt megjönne szerintem addig nincs gond.

2022. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vetélés előtt is (7 hetes) volt "mindjárt megjön érzésem", de akkor is mikor semmi gond nem volt a terhességeimmel. Szóval bármi lehet
2022. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vetélésnél (16,5 hetes) délután volt 1-2 csepp drappos folyás, éjjel picivel több, aztán kezdtek erős görcseim lenni és elöntött a vér. A másodiknál pedig se folyás, se görcs, hanem sajnos nem volt szívhang (10 hétig várt az orvos) és művi befelyezés lett a vége. Akkor talán annyi volt a gyanus, hogy már nem feszültek egy ideje a melleim és az émelygések is megszüntek.
2022. júl. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!