Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után meddig...

Spontán vetélés után meddig tart a vérzés?

Figyelt kérdés
Két hete kezdődött a vetélésem.Elősször barnás volt egy nap,aztán véreztem.A 3.napon kijött egy tenyérnyi darab "valami".Onnantól fokozatosan csökkent a vérzés.Voltam Uh-on,ahol megnéztek,és leírtak,hogy a méhem kiürült.Nőgyógyász is látott,azt mondta,nem kell kaparás,kiürült a méhem.Még mindig tart a vérzés,annyi hogy elég a tisztasági betét,hasam nem fáj,nincsenek darabok.Csak még mindig nem múlt el.Meddig tarthat ez így?
2022. aug. 4. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár 2 hét is lehet
2022. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig tartott.Volt olyan,hogy azt hittem abba marad,aztán megint jobban elkezdett.
2022. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!