Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Honnan tudom,ha valami vissza...

Honnan tudom,ha valami vissza maradt a spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

Három hétig tartott a spontán vetélésem után a vérzés.Második héten voltam Uh-on,ahol azt írták hogy residuumra utaló jel nem látható.Még menstruációm nem jelentkezett.Azt nem mondták hogy vissza kell mennem uh-ra még.Jó sok minden kijött belőlem vetéléskor,nagy tenyérnyi darab is.Honnan tudom ,hogy valami maradt a méhemben?Hasam nem fáj,nem vagyok lázas.

Ma inkább olyan érzésem volt,hogy a bal oldali petefészkem tompán fájdogál.


2022. aug. 10. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ultrahang. De állítólag a bővebb folyás, elhúzódó/nem szűnő vérzés is utalhat rá, valamint a görcsök, szúrkálás. Szerintem a biztonság kedvéért menj el egy uh-ra. Később komolyabb gond lehet, ha bent marad valami.
2022. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhúzódó vérzés. Én 17 napig véreztem, aztán egy pici darab még kipottyant, akkor elállt a vérzés is.
2022. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Jövő hétre van az időpontom az orvosomhoz.

A béta Hcg-m 175 volt tegnap.Gondolom nemsokára ez is lejjebb megy hamarosan.

2022. aug. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!