Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van esetleg aki vetélés,vagy...

Van esetleg aki vetélés,vagy missed ab után azonnal egy két ciklus után teherbe esik? Mennyire lehetséges?illetve nem gond ?fel van készülve a méh?két hónapja volt.. de az orvos csak annyit mondott a kórházban hogy ha jönnie kell a babának majd jön.

Figyelt kérdés
Ez nem magán orvos volt .
2022. nov. 16. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem missed után 1x jött meg 29 napra. A második már nem jött meg.
2022. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem másfél hónapja volt. Azt mondta az orvos a kontroll vizsgálaton, hogy két ciklust várjunk. Az első vérzésem eléggé elhúzódott, nem olyan volt, mint szokott. Szerintem ez egyénileg változó, hogy ki, milyen gyorsan regenerálódik, illetve attól is függ, hogy milyen idős volt a terhesség. Egyébként olvastam itt sok olyan történetet, hogy vetélés után gyorsan teherbe estek újra.
2022. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretnének minél hamarabb próbálkozni de nem túl hamar .felek nagyon hogy újra ez lesz 9 hetesnek kellett volna legyen de nem fejlődött a petezsakban meg embrió sem csak szikholyag és leáll a fejlődése
2022. nov. 16. 07:47
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, rosszul hangzik, de ez benne van a pakliban, és ez nem jelenti azt, hogy legközelebb is ez lesz, ne félj.
2022. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, majdnemcsak ugyan így voltam. Szikhólyag latszott csak. 9 hetesen műtöttek.


Nekem azt mondta a doki, hogy a műtét utáni első 3 hónapban nagyobb az esély egy terhességre mint utána.

Ez a hagyjunk ki 3 hónapot csak magyarországon divat, vagy 100éve elavult nézet ez is.

Ha valakinek nem jön össze a terhesség, ott is van olyan beavatkozás, ami hasonló egy ab,-hoz. Megkaparják a méhfalat, hogy könnyebben menjena beágyazódás.

Ez nem egy olyan terhesség, szülés még, ami miatt pihentetni kell a testet. (Nyilván ha előrehaladottabb lett volna akkor nem így van, de az első trimeszter alatt ezt vallja a dokim).


Rengeteg külföldi oldalt olvastam, ott is azt irják, amit a dokim mondott.


A vérzést meg kell várni, hogy elmúljon és mehet ujra.

Ha nem megfelelőek a körülmények, úgysem marad meg.

2022. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 3 hónapos kihagyást már csak az idősebb dokik erőltetik. Persze, vetélés/missed ab után az első hónapban amúgy sem jellemző, hogy a szokásos módon jönne meg a menstruáció, de utána szépen beáll, lehet tovább próbálkozni.


Én májusban vetéltem el spontán, augusztusban lettem terhes.

2022. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nemrég missed abot állapítottak meg, de végül 2 hét múlva magától távozott. Nekem azt mondták, lehet egyből próbálkozni. Azokat a nézeteket, miszerint meg kell várni a méh regenerálódását, már rég megdöntötték.

Szóval mi próbálkozunk, és jön, amikor jönni akar.

2022. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly augusztus elején volt spontán vetélésem, szeptemberben pozitívat teszteltem ismét. Már 6 hónapos :) nekem sem mondta az orvosom, hogy várni kellene.
2022. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .reménykedünk hogy nem sokára jönni fog és mindne rendben lesz
2022. nov. 16. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
December elejen missed ab mutet, kontroll utan az orvos azt monda, barmikor probalkozhatunk. Januari aktusbol rogton osszejott a baba, teljesen problemamentes volt a terhesseg.
2022. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!