Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyivel jelentk...

Vetélés után mennyivel jelentkezik a vérzés?

Figyelt kérdés
A terhesség kb. 5 hetében vizeletből csináltott az orvos hcg szint mérést, majd 2 nap múlva újra, ami a felére csökkent. (ezt azért kellett mert barnázni kezdtem és uh-n semmi nem látszott) Gondolom ez egy kémia terhesség lehetett. Azonban azóta eltelt egy hét, de vérzés még sehol, a hasam görcsölget, de ennyi. Valaki esetleg valamit tud mondani ezzel kapcsolatban? Normális, hogy még nem jelentkezett vérzés vagy műteni kell majd ilyen esetben, ha nem indul be? Sajnos elfogadtam, hogy nem lett terhesség, de félek, hogy műtét lesz belőle.

2023. máj. 16. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletből mégis hogy mérnek HCG-t? Azt vérből szoktak. Vizeletből csak azt nézik, hogy van benne vagy sem.
2023. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bár nem értem hogy jön ide ez a kérdés, a válaszom nemtudom, az orvos biztos tudja. A papiromon pontos érték van mind a két napi vizsgalatnál.
2023. máj. 16. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Úgy jön ide a kérdés, hogy 5 hetesen, ha már feleződött a HCG, rég vérezned kellene.

A vizelet HCG koncentrációja pedig erősen függ attól, hogy mennyit iszol, azaz mennyire híg a vizelet.

Ha a minta előtt megiszol 3 litert, akkor nyilván kisebb lesz a koncentráció, mintha fél napig nem iszol és nem pisilsz.

Szóval ha azóta sincs vérzés, akkor mondjuk nem ártana visszamenni az orvoshoz és megnézni, hogy mégis mi a szitu.

2023. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a pontos érték, ami oda van írva?
2023. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na erre így nem is gondoltam. Egyébkent az első vizelet minta előtt sokat ittam, míg a második reggeli első.

1.: 1600 IU/l

2.: 800 IU/l


Van időpontom egyébként orvoshoz, csak telnek a napok én pedig aggódom.

2023. máj. 16. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kémiai terhewsséget sosem kell műtéttel befejezni, mert nincs mit.

De ha ez egy hete volt, és azóta sincs semmi, akkor lehet, hogy nem is kémiai. Mikorra van időpontod? Miért nem csinálsz egy tesztet?

Ha pozitív, akkor még van HCG a szervezetedben.

2023. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy kémia, mert uh-n semmi se látszott. Őszintén eszembe se jutott, mert elfogadtam hogy úgyis elment, és gondoltam ha még van a szervezetembe úgyis kiürül és nem áltatom magam, mivel tudomásom szerint, ha csökken hcg, mindenképp vége a terhességnek.Csak azt nem értem miért nem indult meg a vérzés.


2 nap múlva van időpontom.

2023. máj. 16. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szedsz progeszteront?

Nekem volt kémiai terhességem. Tök erős pozitív tesztem volt, elkezdtem progeszteront használni. Nem volt semmi panaszom, 5+6 naposan mentem UH-ra, sehol semmi. Vérből HCG majdhogynem nulla volt. Amint abbahagytam a progeszteront, másnap meg is jött.

2023. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek, ugyhogy biztos nem ez lehet a probléma.
2023. máj. 16. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha nincs vérzés, akkor még van HCG. Vagy nem kémiai, vagy méhen kívüli. Majd 2 nap múlva kiderül.
2023. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!