Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után késett már...

Vetélés után késett már valakinek ennyit? Normális?

Figyelt kérdés
Ápr 20.án kezdődött a vetélés…1 hétig véreztem, nem kellett semmi más beavatkozás szépen kiürültem magamtól…de még mindig nincs menstruáció, természetesen nem vagyok újra terhes, tegnap voltam dokinál megint, újra ultrahang stb…annyit mondott, hogy várjak…oké de mennyit:(

2023. máj. 30. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik után 6 héttel jött meg.
2023. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műtéttel kellett befejezni, a műtét napjától számítva volt 6 hét.

1-es voltam.

2023. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hat héttel később jött meg.
2023. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem jön.

Bocs, tudom milyen nehéz ez, én 2 nappal előtted vetéltem el.😥 Akkor elállt a vérzés, de progit szedtem, amit aznap abbahagytam és menstruáció csak 2-3 nap múlva kezdődött. Sokkal enyhébb volt, ming szokott és, mint amire felkészítettek, azt se tudtam, honnan számoljam. Féltem, hogy ennyitől ki se ürültem, de minden rendben volt. Ha a doki nem mondott semmit, akkor nálad is, és az a lényeg. Ilyenkor azért megzavarodhat, de tudom, milyen rossz a bizonytalanság. Én ovu teszteltem, hátha ad valami támpontot, mert a vélt ovutól 14.napra szokott megjönni. Ahhoz képest csak 1 napot késett. Ugyanakkor hőmérőzöm is már régóta, az viszont még sokáig értékelhetetlen volt, talán most kezd visszaállni. Benne van a pakliban, hogy még nálad is van egy kis zavar a gépezetben. Csak a türelem segít. Meg esetleg, ha tudod, mekkora méhnyálkahártyát mért a doki ultrahangon. Én azzal is próbáltam számolni, de nem sokat segített, mert csak a vérzés végén a kontrollon mért.

2023. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed volt műtéttel. 3 hónapig nem jött meg utána.. Viszont amikor megjött az azt követő ciklusban terhes is lettem és az jól végződött. Mindenkinél más ez is.
2023. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónapig nem jött meg utána. 8 hetes, spontán vetélés volt
2023. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!