EZ vetelest jelenthet?

Figyelt kérdés
Mult honap elejen volt utoljara menstruacio (amugy rendszeres), ebben a honapban nem jott meg, csak ma reggel es delelott kb ket ora hosszaig eros hasgorcsoket ereztem, remegtem, nem igazan volt erom. amikor kimentem a wcre, akkor vettem eszre egy nagy alvadt verdarabot... es elmultak a rosszulletek.

2012. máj. 24. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, a nagy alvadt vérdarab nem "jó" jel, sajnos. Ha félsz h elment a baba, nézesd meg magadat!
2012. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ORVOS!!!

Egyébként pozitív teszt vagy valami bizonyítéka volt annak,hogy terhesség van/volt?

2012. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztet nem is csináltál? Előfordulhat, hogy az lehet...
2012. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csinaltam tesztet, igy nem tudom megmondani, hogy terhes voltam-e
2012. máj. 24. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet,ha terhes voltál akkor még pozitívat fog mutatni a teszt,a hcg miatt!
2012. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a teszt mostmár a lényeg, hanem az alvadt vér. Gyorsan menj el orvoshoz!
2012. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól,hogy alvadt vért volt az még nem azt jelenti,hogy terhes volt,de nincs kizárva!!!

Azért írtam,hogy csináljon egy tesztet,mert az kimutatja,hogy az volt e,ha a teszt negatív lenne akkor valószínűleg cista volt,persze attól még el kell menni dokihoz!

2012. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? mit mondott?
2012. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!