Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki mennyire vérzett missed ab...

Ki mennyire vérzett missed ab műtét után?

Figyelt kérdés
Ma műtöttem, már itthon is vagyok. Műtét után 3 órával mentem el pisilni még a kórházban, akkor kifolyt ugyan valamennyi vér de olyan túl soknak nem mondanám. Azóta is csak nagyon kevés, néhány csepp van a betéten. Ez így normális?

2012. jún. 1. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt, mint egy rendes menstruáció! De hát mindenki más, és más! Szerintem nem gond, ha nem önt el a vér! Remélhetőleg azért ilyen kevés, mert ügyes volt az orvos, és csak kis helyen sértett meg ott bent! :) Jobbulást, és remélem hamar kopogtat a gólya! 24hkm
2012. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem is igazán tudtam, hogy konkrétan mi vérzik ilyenkor. Remélhetőleg akkor ügyes volt az orvos, de mikor a lamináriát felrakta az eléggé fájt, utána már semmi. Ülni nem nagyon bírok, és olykor- olykor szúró érzésem van az alhasamnál.
2012. jún. 1. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon ajnálom, hogy neked is át kellett ezt élned! :-(

Én 2 hónapja estem ezen át! :-(

Nekem is enyhébb volt a vérzés 7 napig tartott, de ebben benne volt az a 2 nap is amíg itthon voltam a műtét előtt. Inkább vérfolt szerű volt a műtét utáni napon, aznap még erősebb volt.

Kedves első, a műtét után mennyi idővel sikerült a következő baba?

2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én épphogy véreztem egy kicsit,sőt inkább azt mondanám hogy a műtét után egy gyenge mensihez hasonlított, másnap meg utána meg a mensi végén lévő barnázgatáshoz inkább, ez kb egy hétig tartott.
2012. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Szépen bevásároltam betétből. Always, valami erősebb fajta de ha így folytatom a tisztasági is elég lesz, csak egyenlőre attól tartok, hogy hirtelen "loccsan" egyet. (de szerintem a műtét utáni első vizelettel a nagyja kijött)

2012. jún. 1. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! 6 éve vagyok együtt a férjemmel, és eddig minden évben történt valami ezen a téren. Első két évben missed ab-m volt, aztán 3. évben megszületett a kislányunk. Aztán megint egy missed ab követte, majd egy korai spontán vetélés. Most várjuk a második babánkat, aki 25 hete költözött a pocakomba! A történethez az is hozzá tartozik, hogy a férjem külföldön dolgozik, és eléggé ritkán jár haza! :(

Ne csüggedjetek lányok, olyat is hallottam, aki két hónap múlva babás lett, és egészséges gyerkőce született!!!

Szurkolok nektek!!!!!!

2012. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja volt nekem is :(

Van már 2 gyerekem, így nem tudom, hogy amiatt, de én nagyon minimálisan véreztem csak és semmilyen fájdalmat nem éreztem még közvetlenül utána sem.

Kb. 1 hét múlva lett egy kicsit erősebb, de 2-3 napig tartott csak, majd utána teljesen elmúlt.

2012. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!