Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. műtét után ti...

Missed ab. műtét után ti mennyire és meddig véreztetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy megvolt a műtét,azonnal csökkent a mennyiség.Utána meg talán 4 napig,de nagyon gyengén.

Mikor volt a műtét??

2012. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedden volt a műtétem és csak azon a napon véreztem,1 betétet használtam el összesen,azóta csak tegnap este volt egy pöttynyi barna valami a betétemen.Volt már több ilyen műtétem de mindig nagyon és sokáig véreztem,nem tudom most miért nem...remélem nincs baj.
2012. aug. 10. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Volt már több ilyen műtéted?

Nekem ezt az egyet is elég volt feldolgoznom....

Lehet tudni hogy miért?

2012. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt már 2 vetélésem és 4 missed ab-om,sajnos nem derült ki egyszer sem hogy mi volt a baj :-(nagyon nehezen dolgozom föl én is de próbálok nagyon erős lenni.Általában struccpolitikát folytatok,megpróbálok nem rá gondolni, nem beszélni róla, mintha csak egy rossz álom lett volna vagy meg sem történt volna.Amikor egyedül vagyok vagy este leoltom a lámpát és behunyom a szemem az borzasztó,ilyenkor nem működik a struccpolitika sajnos :-(
2012. aug. 10. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta a baba Kérdező?
2022. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!