Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális az hogy vetélés után...

Normális az hogy vetélés után 1 héttel elmúlt a pecsételés, volt peteérésem, és azóta megint pecsételek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem aggódni, mert voltam orvosnál, és mindent rendben talált, multhéten, de szerda óta megint pecsételek(barnázok) és néha darabos. De csak azóta hogy volt peteérésem. (látta uh,n hogy van tüsző, majd éreztem is mikor megrepedt)

Nem szívesen megyek vissza az orvoshoz, de ha muszály akkor megyek, csak olvastam valahol hogy az első mensiig ez előfordulhat. Valóban? Előre is köszi a válaszokat.


2013. máj. 17. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hogy a vetélést műszeresen fejezték be.
2013. máj. 17. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
AZ egészséged érdekében mindenféleképp fordulj orvoshoz!!! Főleg ha zavar. Ennyi idő után nem hiszem,hogy kellene darabosnak lennie.
2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hálisten csak 2nap tapasztaltam ilyet,azóta semmi.még csak meg se jött, érzem hogy 1-2nap és megjön.végülis belefér a 4-6 hétbe amit mondtak.azért köszönöm a válaszod.
2013. jún. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!