Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után a 2. menszi...

Vetélés után a 2. menszi lehet még olyan erős, mint az első volt?

Figyelt kérdés
Az első menszim elég erős volt, menszi alatt még nem jött ki belőlem ennyi, de persze nem is aggódtam, tudtam, hogy ez lesz. Még egy los szövetdarab is volt. Uh ez után volt, azt mondták, teljesen kitisztultam. A következő ciklusban már nem is védekeztünk. Azt hittem, hogy már sikerült is, mert olyan tüneteim voltak. Első menszi 31 napra jött meg vetélés után (spontán) (kábé 2 hetet véreztem, 2 hét szünet, s utána megjött). A 2. menszi előtt már olyan szokatlan tüneteim voltak, amik nem szoktak, azt hittem sikerül, de 26. nap rózsaszínes pirosas folyásom volt, majd másnap megjött, de még gyengén. Most 3. nap viszont ömlik megint belőlem a vér, szövetdarabkák is vannak. Talán valami elkezdődött, csak nem álltam még készen rá? Orvos azt mondta, elég megvárnunk az első menszit.
2013. júl. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt,h a 2.mensi erősebb volt,mint az 1. Nagyon véreztem,szövetdarabok is voltak,biztos,h akkor is még távozhatott a méh nyálkahártya,viszont mi nem is próbálkoztunk,szal nálam tuti nem indult el semmi. Nekem is azt mondta a doki,h nem kell várni,de azt én kicsit felelőtlenségnek tartottam,ezért vártunk,akárh is,de az csak egy vetélés volt,vmennyire helyre kell,h álljon a méh állapota. Ha ti nem védekeztetek lehet,h vmi elindult,de a vetélés miatt túl "gyenge" volt a méhed ahhoz,h befogadja,viszont sok olyat hallottam,ahol igy az eslő hónapban sikerült és minden ok volt.
2013. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy az első menzesz hogy kezdődött? Egyből nagyon sok vér volt, vagy először gyenge, és utána erősödött fel? Előre is köszi.
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most néztem vissza naptáramba (mostanában, még teherbe esés előtt kezdtem, leírom pontosan a napi tüneteket), s látom, hogy majdnem dettó ugyanez volt, mint most. 1. nap gyenge, 2. nap kicsit erősebb, 3. nap ömlött a vér, 4. nap kicsit alább hagyott, 5. nap még gyengébb, 6. nap alig. Most: 1. nap nagyon pici pirosas folyás jellegű délelőttől, délután is, meg estére is kicsi. 2. nap gyenge vérzés, 3. nap ömlött a vér, 4. nap (ma) főleg délelőtt erős, délutánra enyhült, estére még jobban. ...lehet, hogy ez most már mindig így lesz?

Terhesség előtt úgy volt, hogy első nap csak szinte barnáztam, de csak tényleg egy-két pötty, 2. 3. nap kemény, aztán egyre gyengébb egészen 7. napig, akkor már ugyanolyan, mint az 1. nap. Szóval lehet, hogy most változtatott ez az egészen, vagy csak átmeneti, nem tudom, de eddig 27-29 napos volt, most meg 1. alkalommal 31 napra, 2. alkalomra 26 napra jött meg....

2013. júl. 6. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy leírtad.
2013. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is megváltozott vetélés után,nekem 2napig tart,pedig előtte 4-5 napig is megvolt. Habár decemberben vetéltem,de csak áprilistól ilyen,szal nem biztos,h van köze hozzá.
2013. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!