Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Minden menstruáció alatt...

Minden menstruáció alatt fellépő migrénszerű fejfájás (az ösztrogénszint lecsökkenése okozza) és vetélés között lehet összefüggés? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy jelenthet-e valamit a migrén kialakulása, pl. olyasmit, hogy hormonproblémák vannak.

Doki csak annyit mondott a fejfájásra, hogy szedjek vitamint és igyek sokat. (Mindkettő alapból így van és természetesen nem segít.)


2013. aug. 31. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Nálad hogyan van, én nagyon termékeny vagyok, 3 gyerekünk első próbálkozásra összejött, és egy volt, aki "becsúszott volna", de ő nagyon korán elment, egy kis "késéssel".

Nekem a harmadik szülésemet követően volt több ilyen nagyon erős fejfájásom, ebből egy csúnya migrénes roham volt (hányással ájulással stb), nekem hormonproblémáim azt hiszem nincsenek, bár most megyek majd kivizsgálásra, mert IR-re gyanakszom, sokat vagyok rosszul.

De az is biztos, hogy én már több mint egy éve nagyon keveset alszom (a legkisebb gyerekünknek van egy betegsége, ami miatt rengeteget sír éjjel), úgyhogy én nem tudom eldönteni, hogy mi mitől is van pontosan.


Viszont az biztos, hogy ez nem tűnik normálisnak, ha a Te dokid nem foglalkozik ezzel a kérdéssel, keress fel egy másikat, aki rendesen utána jár a dolgoknak!


Legjobbakat!

2013. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült az IR is, bár semmi nem utal rá. Megírod majd, hogy neked kiderült-e valami? Én is akarok majd kivizsgálásra menni, de egyelőre elég volt az orvosokból, tartok egy kis szünetet.
2013. szept. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!