Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés lehet? Dél körül...

Ez vetélés lehet? Dél körül elkezdtem görcsölni és darabkák jöttek ki kevés halvány rózsaszín vérrel. Volt már másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Két napja késik a menstruációm, reggel csináltam egy tesztet, de negatívnak tűnt, mivel csak nagyon-nagyon halványan láttam a második csíkot, lehet csak szellem csík volt. Kb egy hét óta volt ilyen mindjárt megjön érzésem, de nem jött meg. Délután az eset után sem kezdtem el vérezni, és csak addig görcsölt, amíg kijött ez a valami. Ez vetélés lehetett? Vagy mi lehet ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 19. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn érdemes lenne dokihoz menni, esetleg akár holnap is bemehetsz az ügyeletre. Elképzelhető, hogy vetélés volt, de ezt így nem nagyon tudjuk neked megmondani. A másik probléma, hogy ha azóta sem vérzel lehet nem tudott rendesen kiürülni és akkor műteni kell, ezért is érdemes lenne dokihoz menni. Ha esetleg még mindig van baba (pl. ikerek voltak vagy csak egy hematoma volt) akkor pedig tudnak még gyógyszert adni, bár így hogy nem volt igazi pozitív teszted így azért kicsi az esély, hogy még mindig baba lenne ott.
2013. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megmértem a hőmet, és még mindig 36,7. Van már egy kisfiam, de akkor is csak a menstruációm elmaradása után egy héttel lett ugyan halvány, de egyértelműen pozitív a tesztem.
2013. okt. 19. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vetélés volt! Én vetélésem napján voltam orvosnál,nem állította biztosra,hogy baba olt,csak annyit mondott,hogy nagyobb a méhem,de én tudom,hogy terhes voltam,mert erős pozitív tesztjeim voltak,és annyi darabos vér jött ki.
2013. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 napos késéssel senkit nem műtenek, ha vetélés, akkor pár napon belül megjön, és normálisan kiürül.

Szerintem meg fog jönni rendesen, és nem biztos, hogy terhes voltál. Ez lehet a menstruáció eleje is.

2013. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jött meg azóta sem, vasárnap óta nagyon égnek a mellbimbóim, illetve megduzzadtak a melleim. Voltam orvosnál, nem zárta ki a terhességet, azt mondta lehet késői peteérés. Jövőhéten kell tesztelnem, addig meg várok...
2013. okt. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!