Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pénteken missed ab-om lesz...

Pénteken missed ab-om lesz (sajnos megállt a fejlődésben a baba). Laminária felhelyezéshez lehet kérni érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, nem tudják érzésteleníteni a méhszájat. De ne aggódj! Pár pillanat az egész. Nekem 3 hete volt missed ab-om,úgyhogy élénken él bennem az emléke sajnos. Kitartás!
2013. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom...kétszer voltam így.

Nekem nem fájt a felhelyezése egyiknél sem.

2013. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Megkérdezhetem mennyi idős terhes voltál?
2013. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


8 hetes vagyok

2013. nov. 6. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Én is mind a kétszer 8 hetes voltam. De most lassan 15 hetes vagyok, úgyhogy Te se add fel!!! Én nagyon szurkolok, sikerülni fog!
2013. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is mindenhol azzal ijesztgettek, hogy mennyire fájdalmas. Aztán kb. annyira volt kellemetlen, mint egy sima rákszűrés. Érzéstelenítőt nem adnak, legalábbis, ahol nekem csinálták ott nem. Kitartást, hamar túl leszel rajta!
2013. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire fáj, ez egyén- és körülményfüggő. Nekem iszonyatosan fájt, de valószínűleg azért, mert gyulladt volt a méhszájam. Amúgy meg mindenkinek más a kellemetlen. Nekem az egészre 3 lapáttal tett a tény, hogy miért vagyok ott. Én inkább azzal biztatlak kedves Kérdező, hogy pár másodperc az egész, amíg megfogják a méhszájat, maga a felhelyezés egész procedúrája nem hosszabb két percnél.
2013. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom h Veled is megtörtént. Nem adnak érzéstelenítőt. Nekem kicsit fájt, de szerintem azért mert eleve rossz passzban voltam a történtek miatt.

Pár perc az egész, próbálj ellazulni.

2013. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan olyan volt, mintha tűket szurkáltak volna a méhszájamba. Szerencsére nem tartott sokáig. Utána majdnem elájultam, de én vérvételnél is elájulok.
2013. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!