Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy elvetéltem? Nagyjából 5 napja tudtam meg, hogy terhes vagyok. Akkor voltam 4 hetes. Két pozitív halvány tesztem is lett, majd még aznap este elég rosszul lettem.

Figyelt kérdés
Erős görcseim lettek, hasmenés, hányás. Majd másnapra teljesen megszüntek az addigi terhességi tüneteim.(Erős mellfeszülés, menstruációszerű görcsök. ) Most már semmilyen tünetet nem észlelek magamon.Tegnap csináltam egy tesztet, és bár pozitív lett, de sokkal halványabban mint az első kettő. Most lennék egyébként 5 hetes és két napos.Szerintetek lehetséges, hogy akkor elvetéltem? Vagy ezt minek tudjam be? Hétfőn megyek egyébként orvoshoz. (Első terhesség. )

2014. febr. 7. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérzés, barnázás? Szerintem nem vetéltél el. De biztosat csak a doki tud mondani. Majd írd meg mi volt:)
2014. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az elején vérzéssel tàvozik a picúr.Én is most vagyok kb 5 hetes,tegnap éjjel elég erős görcseim voltak,de aztán nem jött meg hál isten.
2014. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ameddig eljutsz dokihoz, szedd a magnéziumot. Sztem nem ment el a baba, csak mozgolódik a méhed. Előzd meg a baj, szedj magne b6ot!
2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem véreztél nem vetéltél el! Én egyszer elvetéltem, de akkor véreztem! Utána nem volt a gond a babával de a 9ik hétig egyfolytában görcsöltem!
2014. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál.Hát..A nőgyógyászból nem sok értékelhető információt tudtam kihúzni.Megnézett.Nem mondott semmit,annyi volt a papírra írva,hogy terhesség gyanúja.Elküldött ultrahangra ahol azt mondták nem látnak semmit.. Menjek vissza pénteken.Pedig már lassan 6 hetes lennék..Nem tudom,hogy ez mennyire normális..
2014. febr. 10. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen még semmit nem láttak, majd 6 hetesen már igen! Ilyenkor még a napok is számítanak!
2014. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A rákszűrés óta pedig folyamatosan halvány barna folyásom van.. Egyre jobb!:(
2014. febr. 10. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!2.vagyok. Pròbálj sokat pihenni,feküdni és nem stresszelni!Sokan vannak akik barnáznak,nem biztos,hogy rosszat jelent.Majd írd meg,mit mondott az orvos.
2014. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még aznap elkezdtem vérezni.Rögtön bementem a kórházba,ahol azt mondták nem tudják mitől vérzek,pihenjek. Ha erősebb vérzés lenne menjek vissza,illetve két nap múlva vérvétel+ ultrahang. Visszamentem ma,ultrahangon szintén nem láttak semmit. A hcg szintem pedig 0,1 volt..Szóval elvetéltem...
2014. febr. 13. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Kitartás!!Sikerülni fog!
2014. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!