Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan akinek októberbe...

Van olyan akinek októberbe volt missed ab? Összejött azóta a terhesség?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Életem legnehezebb öt hónapja van mögöttem, hiszen a doki kvázi megtiltotta a teherbeesést, amíg nem derül ki a gond (habituális vetélő vagyok, a legutóbbi októberben következett be műszeres befejezéssel). Mivel már a kivizsgálások végén vagyunk, talán a május-június a mi hónapunk lehet.

Egyébként nekem mindegyik terhességem elsőre összejött és remélhetőleg ez most sem lesz másképp, csak hát, jó lenne tudni az okot.

Neked kedves Kérdező? Mit javasolt az orvos? Próbálkoztok azóta? Sajnálom, hogy veled is megtörtént. Borzasztó.

2014. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem októberben volt műszeres befejezés üres petezsák miatt,februárig kellett várnunk.Február elején kezdtük a próbálkozást február közepén is megjött és most márciusba megint :(
2014. márc. 11. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.igaz nekem novemberben volt missed ab-om, nem volt szívhang.Most úgy tűnik jön a baba.De szabályosan rettegek, hogy nehogy még egyszer megtörténjen.Hormon problémák nincsenek, anno mikor kiderült volt vmi gyulladásom lehet azért ment el.vagy csak tényleg genetikai hiba.Én azt mondom, ne adjátok fel, szedjetek vitaminokat, ne görcsöljetek rá.Sajnálom és erőt egészséget.remélem áprilisban már ott lesz a pozi:)
2014. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és gratulálok a babához bízok benne hogy nekünk is sikerül és minden rendben lesz szurkolok nektek is.
2014. márc. 13. 04:51
 5/9 kismama2 válasza:

Nekem március után novemberben sikerült a teherbe esés.Nem jó az abortusz utáni gyors teherbeesés,mert nem biztos,hogy a méh teljesen "felépült" annyira,hogy egy újabb babának 9 hónapig otthont adjon-de ez csak az én véleményem. Nekem azt tanácsolta az orvosom,hogy 6 hónapot várjunk,addigra visszanyeri a méhem eredeti állapotát.


16 hetes kismama

2014. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
fúj
2014. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a problémád, kedves utolsó?
2014. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Haluci18 válasza:
Nekem tavalyelőtt márciusban volt és augusztusban már újra terhes voltam, azóta meg is született a kislányom. Az egyik ismerősöm a missed ab után következő hónapban már ismét terhes volt és szintén sikeresen hordta ki azt a terhességet. Szóval nem könnyű ezen túltenni magát az embernek, de nekem erőt adott, hogy tudtam, hogy más is járt már hasonló cipőben és végül jól alakultak a dolgai.
2014. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem hamar sikerül nekünk is és rendben lesz minden a fúj hozzászólást nem értem :)
2014. márc. 19. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!